Zrození šampióna (2009)

Tak nevím, kdyby mi někdo řekl, že se mi bude líbit (tedy podle mě) romantický film. Asi bych mu nevěřil, ale opak je pravdou. Já, kdo miluje filmy jako je barbar conan. Ale opravdu se mi líbila hlavní postava a tak nějak mě chytla za |"srdíčko" Musím říct, že mám rád filmy ze sportovního prostředí (Moneyball), ale tohle je úplně o něčem jiném. Takže pokud nevíte na co koukat s drahou polovičkou, aby se film líbil oběma. Není co řešit.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Tak nevím, knížku sem nečetl, ale smál sem se od začátku až do konce. A taky si myslím, že sem pochopil úplně vše. Super komedie kterou vřele doporučuji. "Rundu pro všechny já to platím. Opravdu si myslíš, že bude konec světa? Ano. A neměli by sme si lehnout a dát si pytlíky na hlavy? Jestli chcete. A pomůže to? Kdepak!

Podfu(c)k (2000)

Pokaždé když je mi smutno a mám splín pustím si Pod(f)uc. Tomuhle filmu se nic nevyrovná: "Nečekal sem, že ho složí. Nechal si ho boxovat bez rukavic. Co si kurva čekal olejíček a thajskou masáž". To mě vždycky dostane. Prostě film má spád, skvělí herce, super zápletku a to co mám opravdu rád i humor. Podle mě se Guy Ritchie opravdu předvedl. Asi jako v Rock n Rolle.

Jako za starejch časů (2012)

Tak s jistotou mohu říct, že je to jeden z nejpovedenějších filmů za poslední dobu. Tedy co sem měl možnost shlédnout. Akce od začátku až do konce. Pořád se něco děje a dokonce i několik super hlášek: Jak jste se dostala do toho kufru? Sem tu na dovolený! Opravdu jííízda. A super herci. Co víc si může člověk přát.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Tak tenhle seriál změnil celý můj život asi stejně jako Forrest, Forrest Gump. A žádný den se neobejde bez hlášky z tohoto seriálu. Cinzano bianco Lister, Kočičák, Kryťák a samozřejmně pako Rýýýýýýýýýýmr změnily můj život. První tři série sem shlédnul jedním vrzem. A to možná i bez mrknutí oka, aby mi něco neušlo. A poznal sem jen málo lidí, kterým by tento seriál neimponoval. A je vydět, že nepotřebujete skvělý efekty a hromady peněz, abyste natočili super, cool sci-fi seriál. A jako jediná výjimka potvrzující pravidlo. Je také možné natočít přes deset sérií, aniž by ste šli s kvalitou dolů. Pánové smekám.! Neuvěřitelný počin. Děkuji moc, za toto veledílo. Cha cha cha, cha cha.

Forrest Gump (1994)

Moje srdcová záležitost. Díku tomu to filmu sem začal milovat T. Hankse. Jen těžko se dá vyjádřit slovy co pro mě tento film znamená. Nejen, že se na něj dá koukat pořád dokola, ale nejlíp by to asi vystihl Bernard L. Black (black books): " BUDETE SE SMÁT, BUDETE PLAKAT A ZMĚNÍ VÁM TO ŽIVOT". Ano, je to tak. Nejlepší film, který byl kdy natočen. Ještě dneska nechápu jak se něco tak dokonalého mohlo vůbec podařit někomu natočit a myslím si, že už to nikdy nikdo nepřekoná.!!!!!!!!!! A za tím si stojím.