Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Rozhodně nejslabší Tarantinuv film. Děkuji panu bohu, že jsem na něj nakonec nešel do kina a nemusel vydržet celi ty tři hodiny skoro naprosto o ničem. Zlatej serial Aquarius pokud tedy už někdo chce vidět něco o Mansonovi. Mám Tarantina moc rád, ale tohle bylo opravdu na mě asi moc intelektuální a až na scénu na ranči a pak finální scénu kdy byl dobrý nápad použít psa jako zbraň mě to dost minulo. Za mě je to rozhodně velké zklamání.

Bohemian Rhapsody (2018)

Moc děkuji za tenhle film, neboť byl natočen přesně tak jak si chci Freddieho a Queen pamatovat. Je jedno kolik detailů bylo vynecháno a kolik nepřesností se film dopouští. Pro mě je důležité, že si ho budu moci pouštět znovu a znovu a vzpomínat na největšího zpěváka všech dob.

Já, legenda (2007)

Shlédnuto po druhé a musím konstatovat, že je to opravdu neskutečné nuda a otrava bez kousky scénáře. Nesnáším filmy co se nějak nevyvíjí a jdou od ničeho k ničemu. Co se vlastně za 104 min. stane. Pozor spoiler. Vlastně nic, umře pes a pan Legenda odjede z města s novou rodinou a poznává, že upíři mají city a dokážou maličko myslet. Přitom se to mohlo opravdu skvěle vyvíjet. Nechápu to hodnocení tady a není to poprvé.

Plážový povaleč (2019)

Musím říct že jsme se na tento film opravdu těšil. Říkal jsem si něco jako Big Lebowski ok . Prostě odpočinkovej bijak. Bohužel na mě asi až moc odpočinkovej. Pořád jsem čekal co z toho vlastně bude nebo nějaký hlubší sdělení, ale nic z toho se nekonalo. Prostě naprostá nuda, až snad na ten kousek se žralokem. Rozhodně to za shlédnutí nestojí.

Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)

Řval jsem smíchy kam se sere most, tohle ma opravdu koule a ty herecké výkony jsou dech beroucí. Konečně česká kinematografie v plné síle. Díky moc a doufám, že se to bude jen zlepšovat i když nevím jak by to bylo ještě možné.

Útěk z vězení v Dannemoře (2018) (seriál)

Další naprosto nemožné hodnocení, vůbec nechápu jak tomu mohl někdo dát víc než dvě hvězdy. Pokud by to byl 90 min. film neřeknu ani slovo, ale točit z toho seriál? Naprosto o ničem, nechápu proč se to teď tak dělá.

The Punisher - Season 2 (2019) (série)

Pane bože proč? Proč se jen dneska snaží natáhnout tyhle seriály do nekonečna. A navíc to nemá hlavu ani patu. Sice se občas střílí a řeže hlava ne hlava, ale pokud je to bez špetky rozumu nemá cenu se na to vůbec koukat a navíc to neuvěřitelně nudí. Nechápu to. A to jsem se na to tak moc těšil.

Libenjyeo (2018)

Hodně slabý, pokud budu tento film hodnotit jako akční pak možná bych mohl dát i dvě hvězdy, ale jinak je to opravdu prostoduché bez špetky dobré filmařiny. Pokud máte chuť na korejský film doporučuji Dogani, Sinsegye nebo Viděl jsem ďábla. A pokud na korejský akční pak Ajeossi.

Odnikud (2017)

Odnikud nikam. Tak by se dal tento snímek zhodnotit. Naprostá slátanina bez špetky logiky a známky děje. Nemůžu se ubránit dojmu, že to byl bohužel tendenčně splácaný nesmysl. Opět nechápu hodnocení filmu. Jak tomuhle mohl někdo dát pět hvězdiček je pro mě naprostá záhada.

Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)

Opravdu velmi slabé a prostoduché. Naprostá slátanina bez špetky humoru či náznaku děje. Bohužel je to smutný odraz toho co se děje v poslední době s českým filmem respektive komedii.