Café society (2016)

Možná je to dobrej film a jenom nejsem schopen přijmout fakt, že kdyby se mnou žena takhle brutálně vyjebala, tak bych se na ní z fleku nevysral. Obzvláště kdybych mě doma čekal někdo jako Blake Lively!! Těžkej WTF...

Camp X-ray (2014)

Kristen Stewart je herecké poleno. Ví se to už od dob třpytivých krvesajů (někteří už dříve) a tady tomu není jinak. Nicméně její minimalistické (ne)herectví by tady nebyl ten největší problém, celkem tu i pasuje. Průser je, že její postava je totální kráva! Arabáč na ní chrstne svoje sračky, neustále jí posílá do prdele a ona se do něho víceméně zabouchne? To už bylo těžký sousto, které jsem ale ještě taky překousnul. Je nová doba a dnes už je to asi holt běžné. Nicméně že je Guantanamo v podstatě taková klasická zašívárna už mi vadilo. Kde jsou ty legendami opěvované vodní sporty jako waterboarding atd.?? Nejhorší formou mučení tady je situace, kdy si mukl stěžuje, že si nemůže přečíst posledního Harryho Pottera!! A to vážně nekecám!! I Harold a Kumar to měli těžší a to byla prosím pěkně komedie! Jednoznačné zklamání

Captain Marvel (2019)

Za mě takové první klopýtnutí a jeden z nejhorších filmů z MCU. Po slibném začátku přišla nuda, křečovitý humor, smysl postrádající scény a finále, které bych tipoval tak v počátcích celého univerza a ne v rozjeté sérii, kde prostě člověk čeká něco velkolepého. Samotná postava Captain Marvel je navíc opravdu špatná. Brie Larson je castingový přešlap, který mi bude asi dlouho drásat nervy. Ta ženská nemá charisma, komediální timing, její heroická póza je k smíchu a pokud je tohle budoucnost Avengers popř. MCU, začínám mít velké obavy.

Casino Royale (2006)

Jako mnoho dalších lidí ani já jsem nebyl spokojen s obsazením Craiga do role Bonda.Ale že mi parchant vytřel zrak.Jestli Craig natočí ještě pár dílů tak přeskočí v oblíbenosti Brosnana(nikdy ale nepřeskočí Conneryho,který pro mě jako Bond zůstává best),který je zatím druhý nejlepší Bond(alespoń pro mě).Casino royale se od svých starších bratříčků v mnohém liší.Je mnohem drsnější,nepoužívá přehnané ''future'' srandičky a spíše než akci se věnuje tomu jak to s Bondem vypadalo na začátku.Campbell ''007'' hodil zpátky na start jeho kariéry a zřejmě tak rozehrál(vypadalo to tak podle konce filmu) novou kapitolu jeho života.Z arogantního agenta se stává milujícím mužem až nakonec....se vlastně neví čím se stane.To uvidíme v příštím díle.Casino royale pokud si dobře vzpomínám by měla být první bondovka,která končí otevřeným koncem a to nemusí být špatný krok.Každý díl byl zatím o něčem jiném a nějáká dějová návaznost by neškodila.Casino royale mě mile překvapil stejně jako Daniel Craig a těším se na další pokračování.Snad bude minimálně stejně povedené.90%

Co je šeptem... (2005)

Fantastickou první půlku ubíjí až příliš sladkoidní půlka druhá.Romantické filmy snesu,ale tohle už bylo moc.Co mě ale zcela uchvátilo byla Shirley MacLaine,která tady ztvárnila skvělou ''cool'' babinu a její ''Go play with your dick'' nebo ''Go shit in your shoes'' mě složilo ze židle.Kdyby se jí dalo více prostoru mohlo to být zase o něco lepší.Takže závěrem, první půlka,kdy se ještě Jenny nesetkala s Kevem je skvělá,druhá jen pro milovníky klišé a sladkosti.Celek 60%

Co tomu řeknou lidi (2017)

Krásná ukázka, že jisté specifické, nepřizpůsobivé skupiny kozomrdů, by nikdy neměly překročit hranice svých prdelí světa. Pokrytečtí fanatici, kterým jde pouze a především o svůj společenský status mezi sousedy a nedej bože aby je někdo, i kvůli naprosto smyšlené blbosti, začal pomlouvat. Velmi mě pobavilo, když tatínek hubuje své dceři a dává ji varování “To chceš žít jako ti západní burani??“ Opravdu komické v kontrastu s faktem, že ten samý člověk seřeže dceru a jejího boyfrienda, vyhrožuje ji zabitím (případně nutí skočit ze skály!!!!), unese ji a pošle mezi sektu (nebudu tomu říkat rodina) stejně smýšlejících vymytých bezmozků. Ale my bíle držky jsme zde ti burani....Ne, tuto tzv. kulturu nechápu a chápat nechci. Kulturu, kde na základě klidně smyšlených, sousedských drbů, jsou schopni totálně zničit život členovi vlastní rodiny (protože samože to dělají pro jeho dobro). Z takových barbarských hovad, je mi pak prostě a jenom na blití.

Crash (2004)

Po získání Oscara za nejlepší film jsem si říkal jak mohlo něco mi neznámého zvítězit nad favorizovanou Zkrocenou horou.Tak tady je odpověd.Crash je jednoznačně jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl.Haggis dokonale vystihl problém dnešní společnosti a natočil famózní kousek o tom že rasismus je pěkná svině.Takže až příště uvidíte černocha jak se škrábe na hlavě tak před ním strachy neuskakujte na silnici pravděpodobně se totiž opravdu jenom drbe a vás zbytečně srazí auto.

Cry_Wolf (2005)

Zajímavé.Nebyl to sice horor,ale stejně to bylo zajímavé.Taková názorná ukázka co se může stát když si banda studentů vymyslí hru ''vytvoř si svého zabijáka''.Vytvoří jeho vzhled,styl,vražednou zbran,ale nepočítají,že si to přečte pravý vrah a sám se ozve(alespon to si myslí ubohý Owen).Pravda je nakonec úplně jiná a závěrečné rozuzlení jsem netušil už od poloviny filmu jako u podobných snímků,ale naopak jsem byl i lehce překvapen.Solidní thriller za 70%

Černá Dahlia (2006)

Brian de Palma se po několika letech vrací ke kriminálnímu žánru aby natočil něco co bylo sice dobré,ale takové nějáké divné.Zápletka je vlastně o tom,že byla brutálně zavražděna mladá dívka,ale v celém filmu(nepočítám konec,kdy už se vyloženě muselo všechno vyjasnit) se vlastně nikdo vraždě(až asi na 3 minutové záběry) moc nevěnuje.A to byla možná škoda protože Hartnettův ''chraplák'' po chvíli začne nudit,Scarlettin půvab se ztráci v důchodcovském spodním prádle a tak jsou nejzářivějšími postavami ''vedlejší'' Aaron Eckhart a skvělá Hilary Swank.Chtělo by to prostě se věnovat se více hlavnímu ději. Na tento film bych potřeboval hodnocení o půl hvězdy dolů.3* to nebylo,ale na 4* taky daleko

Černé ovce (2006)

Zapomeńte na aligátory,lvy a obří anakondy.Ted je tady nové nebezpečí.OVCE!!! A že s nima opravdu není žádná prdel.Black sheep dobře parodují typické požírací horory,ale celé se to bralo na komedii nějak moc vážně.Chtělo by to více humoru.Pár záběrů je opravdu velmi vtipných,ale když už si někdo dělá srandu tak by měla být pořádná.Jinak celkem solidní a ovce byly zákeřnější než nějáký stupidní krokodýl.60%