Flash (2023)

Hrozně moc jsem chtěl sestřelit Flashe a glorifikovat Marvel ale ono to nejde! Možná tím jak jsem byl připraven film prostě zhanit tak o to většího překvapení se mi dostalo. Flash je totiž svěží, vtipná komiksovka, která vsází na Keatona ale čert to vem když to funguje! Takhle mělo DC jet ještě před "restartem". Škoda, že to nevyšlo....

Oppenheimer (2023)

Oppie je příběh zrodu nového světa a osoby, která se na tom aktivně podílela. Nolan prostě jede bomby a na filmu je znát ten cit pro filmovou práci. Tři hoďky utekly jako voda a k dokonalosti tomu chybí málo. Kdyby to mělo údernější konec tak je to za plnou palbu ale i tak bych to označil jako jednu z nejlepších biografií za poslední roky.

Medvěd (2022) (seriál)

Naprostá šílenost z oblasti gastronomie, která zobrazuje peklo z druhé části kuchyně ale nemohl jsem se od celé série odtrhnout a ta parta psychotiků, šílenců a labilů mi hrozně přirostla k srdci.

Silo (2023) (seriál)

První série me vzala a nepustila! Atmosféra přesně jako z knih, sice trochujinak převyprávěný ale feeling je stejnej. To bude dlouhý čekání na další sérii.

Sirény: Kdo přežije na ostrově? (2023) (pořad)

Po dlouhé době napínavá show, která je akční, zajímavá a dost zábavná, jedinou výtku mam k poslední scéně...

Silo - Den osvobození (2023) (epizoda)

Hodně dobrej začátek, vlastně se divím jak jde ruku v ruce s knižní předlohou tak dobře! Už to bude nějaký pátek, co jsem knihu četl, takže teď opět hltám informace a těším se na další díl.

Rychle a zběsile 10 (2023)

Co Vin Bioplyn ztrácí na svalech, to nabírá na vráskách na xichtě, holt, záliba pro cigaretky se začíná zviditelňovat. I tak mě ale dokáže pobavit. Asi jako jediný neví, že točí sračku ale "herecky" se snaží o deseti oskarový velkofilm. Přitom už není ani cool a po těch jeho eskapádách s neshody i my víme, že je to vlastně jen 10-ti letej kluk, v těle kokota. Výsledný produkt pak tak vypadá. Zábava chybí, herci chybí, režiséři chybí, poctivá práce chybi ale zároveň přebejvá odporný CGI, fyzikální průjem a kotel nudy. Jediná pozitivita filmu je správně ulítlej Momoa, kterej asi pochopil že se jde hlavně bavit. Bohužel je jedinej z celýho ansámblu.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Nesmrtelnost a absurdita nabírá nových rozměrů. To co tři díly fungovalo tak tady pohořívá. Z elegance se stala rutinní akce, která se prostě okoukala. Těch bodycountu už je prostě moc..

Arnold (2023) (seriál)

Nepůjdu níž protože je to prostě Arnold v kostce! Feel good dokument a dokonalým, až téměř mrazivým koncem, který je neskutečně motivační. PS: Verbalova jediná činnost je masturbace nad svými komenty takže se nedivím že vsechno, co připomíná pohybovou aktivitu je pro něj nepřítel. ;)

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

Tak tohle teda rozhodně ne! Zatímco jednička byla příjemná, nahláškovaná blbina, která ale měla feel good vibe tak dvojka je totální sešup na kvalitativní dno. Reynolds, který si držel charakter je tu za totálního, labilního impotenta a drtivou vetšinu času je jen osina v zadku diváků, Samuel jede na klasiku, ten nenudí nikdy ale Salma Hayek prostě neumí hrát a tady se to dokonale potvrzuje. Jako většina zdejších komentářů se přidávám k názoru, že na place určitě byla zábava, jen jaksi někdo pozapomněl tu zábavu přidat i do výsledného produktu. Většinu filmu se snažím hodnotit podle pocitu při sledování a tady mi bylo většinu stopáže trapně nebo jsem se nudil a to rozhodně není vůbec pozitivní. Teď už se jen musím snažit vypudit tohle dílo z hlavy....