Úsvit planety opic (2014)

Čekal jsem, že když už se opice naučili tak krásně mluvit, jezdit na koních a dokonce i střílet z kulometu tak ten film nebude stát za nic. Ale byl jsem příjemně překvapen... I když na příběh v prvním díle to zdaleka nemá pořád hodnotím hezkými 4.

Vejška (2014)

Na rozdíl od Gymplu, který mě bavil spíše svými hláškami a vtipy mě vejška zaujala spíš svou dramatickou částí... Až na absurdní konec supr.

Lucy (2014)

Hodka a půl utekla jak nic. Přibitý do gauče jsem zaujatě sledoval, čas nabral rychlost a než sem se nadál tohle zajímavý sci-fi skončilo aniž bych si na něj stihl udělat názor. S jistotou můžu jen říct že je zajímavé !

Na hraně zítřka (2014)

Trochu vykradenej zdrojovy kod i kdyz to na nej dějově zdaleka nemá. Komedie a akce super ale příběhem to zaostává.

Sunshine (2007)

I přes jednoduchej námět se z toho dalo vytřískat určitě víc. Celý film sem si říkal, že i když je to celě mdlé a utahané budou to hezkě 4* ale ten konec byl i na mojí sci-fi fantazii moc nereálný.

U Konce světa (2013)

Týhle slátanině chybí jedna věc. Inspirováno skutečným příběhem.

Temné nebe (2013)

Příbeh mě příšel roztrhaný, některe sceny mě vedli k napěti a zamyšlení nad dějem, jiné zas spíš k úsměvu nad nedostatky. Ale urcitě jeden z těch spíše lepších novodobých sci fi/horrorů.

Robocop (2014)

Naposledy jsem viděl robocopa v 10 letech jako kreslenou pohádku, takže jsem nevěděl co od filmu čekat a byl jsem příjemně překvapený. Z děje co dokázali do 2 hodin nacpat, žádné zbytečné odbočky takže jsem se ani chvíli nenudil. slušný herecký i grafický výkon. A jsem vážně rád, že se film věnoval spíše postavě než akci.

Snowporning 2012 (2012)

I když mi příjde snowporning the fake lepší než tenhle tak je to furt jeden z nejlepších snb filmů co češi natočili...

Vrtěti psem (1997)

Trochu přitažený za pačesy, ale jádro dobrý. Jak se snadně a lehko manipuluje. Se skvělím Hoffmanem.