Temný případ (2014) (seriál)

Po první pulce 1. série jsem spokojen. Bylo pár dílu které nebyli tak napínavé, více táhle chvílemi i nudné, ale ve výsledku to vždycky stálo za to. Výběr herců super. Prostě další seriál, kde netrpělivě čekám na každý další díl.

Elysium (2013)

jak jednoduché bylo přebrat Elysium... rozhodně se z toho dalo vytěžit víc, ve filmu de furt jen o jedno, dostat se na Elysium . Film postrádá více detailů.... A oživení týpká skoro bez hlavy se mi teda taky moc nezdálo.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Star Trek 2009 jsem viděl jako svůj první Star trek v životě a jelikož nejsem zrovna fanda tohole sci-fi tak sem obdivoval vše od kostýmu po efekty, jen příběhem mě nedostal. Ale ST into darkness mě nevím jak ale mnohem více chytlo, skvělá akční scény... V pád Enterprise do mraků, krása ! Almost five.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Už jsem se bál že po druhém né moc vydařeném dílů příjde nějakej propadák, ale nakonec z toho vyšla super pohodovka.

Čtyři bratři (2005)

Začátek nic moc, ale od dokonalý honičky ve válnici už jen samí překvapení... Wahlberg jako vždy skvělej.

Sám doma (1990)

Harry, jdu do baráku! Bavilo jako dítě, baví pořád.

Český slavík Mattoni 2013 (2013) (pořad)

35% za krause a za LIP production... jinak nechápu jak jim v přímem přenosu může vypadnou mikrofon.

Insidious (2010)

vůbec mě to nechytlo...od začátku nudné a suché. Dobré lekavé a strašidelné scény jsem ani nezaregistroval. Závěrečná scéna s démony a duchy mě úplně zklamala. čert či co to bylo za démona vypadal jak z fimfárum. 35% za Elise.