Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 3 body
ecroslol
Erik Sedláček
Uherské Hradiště, Zlínský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Animovaný
Komedie
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Japonsko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Hra o trůny
(2011)
Dexter
(2006)
Temný případ
(2014)
Vikingové
(2013)
Pozůstalí
(2014)
Úlovek
(2009)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch
(2006)
Fate/Zero
(2011)
Fullmetal Alchemist: Bratrství
(2009)
Hadžime no Ippo: The Fighting
(2000)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(7)
Earl_23
dejww
Sany33
miroajax
John8
Doomedx
MrFantomas39