Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9. nej uživatel Švédsko
6 fanoušků
/ 4 body
Smithy
student FSI VUT
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Krimi
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
Mizerové
(1995)
Drsný Harry
(1971)
Četa
(1986)
Klub rváčů
(1999)
Ztraceno v překladu
(2003)
Láska nebeská
(2003)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Top Gun
(1986)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9. nej uživatel Švédsko
4 body
Fanklub
(6)
Eviator
piserius
Greedo
Doktor.cz
Caramellow
Hauzik
Časové pásmo bylo změněno