Jezero smrti (2008)

Už jsem viděl lepší filmy podobného ražení a tenhle mi vyšel jako nejnudnější a nejpředvídatelnější, ale koukat se na to dá - po druhé už bych se na něj nedíval.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Hodně pesimistické a depresivní drama. Dá se říct, že tento snímek je určen spíš pro starší generaci - tedy tu, která s hlavními protagonisty vyrůstala, a nyní se dokáží vžít do jejich role - před a po. Ostatní v tom neuvidí nic zábavného a komického - proto se nedivím tomuto hodnocení - ovšem prodávat to jako komedii s nalákáním zcela odlišného dílu tomu moc neprospělo. Respektuji, ale už víckrát nikdy.

Na odstřel (2009)

Tak nevím, přišlo mi to dost zabržděný a přehuštěný informacemi. Role mladé novinářky je podle mě úplně zbytečná a rušící - a mám pocit, že snad měla jen ztlumit vysoký kontrast mezi převyšovanou hvězdou v podobě Russela Crowa coby nejlepšího muže novin a ostatními řádovými redaktory. Námět dobrý, herci dobří, forma pro mě dost rozpačitá. Z odstupem času si člověk řekne, že to byla jen další thrillerová blbost, ovšem průměrné 3 hvězdy si zaslouží.

Detonator (2006)

Hm, taková jednohubka, mrknete na to a za chvilku si pomalu ani nevzpomenete, že jste to viděli, žádná slava, ale nuda taky ne, takže pohoda.

Hallam Foe (2007)

Asi to není úplně můj šálek kávy, ale jsem si jist, že v tomto žánru se jedná o velmi kvalitní snímek s brilantními hereckými výkony a působivou hudbou.

Poslední dům nalevo (2009)

Není to sice úplně horor na slovo vzatej - lekaček jsem se nějak nedočkal, ale i tak některé situace nahánějí solidní hrůzu a člověk se velmi dobře ztotožní s některou z postav. Není to žádnej bůhvíjakej trhák, ale za shlédnutí pro milovníky zmíněných žánrů to stojí.

Milovaný Joshua (2007)

Já si nemyslím, že by byl film nedokončený, ale že má film otevřený konec. Musím vyzvednout právě tu originalitu - zde nejde ani tak o nějaké fyzické činy, ale především o psychologii - ta bezmocnost, která Vás obklopí v té chvíli, to je něco neskutečnýho. Pokud čekáte vraždící dítko s nožem v ruce, raději se mrkněte na jiný film s podobnout tematikou (například Mikey v hlavní roli Brian Bonsall a jiné). Na druhou stranu, i tento záměr by se dal hodně vylepšit a celkové zpracování je průměrné.

Plán hry (2007)

Tento film nezvládne jen tak někdo, pro spoustu lidí je to blbost, ale pro další odpočinková pohodovka. Asi záleží na tom, kdy se na to člověk dívá :-) Slátanina to je.