• Krátkometrážní

V paprscích slunce (2015)

Neustálé čekání na to, jestli se něco pohne a najednou konec filmu, zasáhne vás to, ale v podstatě to splní všechno to, co jste mohli cítit už před z dané země, škoda.

Frank (2014)

Čekala jsem úplnou číčovinku, ale bylo to naprosto překvapující! No, překvapující. Líbivé.

Girltrash: All Night Long (2014)

Dafuq? Och, ach, né. Momentálně přemýšlím, jestli jsem totální neznalec filmu, a nebo soudím alespoň malinko objektivně, dala bych možná i tři hvězdy, ty si to snad zaslouží, dalo by se to v pohodě hodit do škatule průměr, ale mně se to fakticky na první shlédnutí nelíbilo, nelíbilo, nelíbilo a ani ta Kate French to nezlomila.

Hlava rodiny (2014) (pořad)

Ten kravaťák a KB mě tam pěkně sere.

Life Partners (2014)

Velká průměřina. Ale, Leighton Meester.

Pečený sněhulák (2014) (pořad) odpad!

Tak jako sorry ČT1, ale tohle je fakt trapný.

Předstírání (2014) (seriál)

„Let´s be lesbians.“ Kdyby se mi chtělo, mohla bych být jenom z této věty na začátku otrávená plus z dalších věcí a řečí kolem, co tam zaznívají, ale ne, zatím je to velice příjemně pohodové, když totiž přijdete utahaní ze školy, přesně na něco takového se rádi podíváte! A koneckonců Rita Volk je prostě ňufinová, což je skvělým plusem. Bzzzz! Po shlédnutí 8 epizod musím konstatovat, že ani ta Rita to nedrží a začíná z toho být absolutně obyčejný USA mainstreamový sranec.