Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Dokumentární
  • Krátkometrážní
  • Animovaný

Recenze (150)

plakát

V síti (2020) 

AHOJ, TOTO JE ME HODNOCENI, AT SE TI TO LIBI NEBO NE . nELÍBÍ SE MI tVŮJ FILM vÍTE RAdšI ZAJEĎ NĚKAM DO sTÁJE ZA TOMÁŠEM, kluSEM. FILM JE KAPITALISTICKÁ MRDKA, PAN KLUSÁK JE SÁM ODPORNÝ ÚCHYL CO VYUŽÍVA HEREČKY, JAKO KAŽDÝ REŽISÉR. JA NEMAM PISMENEK alE I přESTO JE MŮJ KOMENTÁŘ VĚTŠÍ PIECE NEŽ TVoJE MRDKA. KDYBY STE RADŠI VYUŽIL PENÍZE NA POŘÁDNÝ ČESKÝ DOKUMENT JAKO JE BYDLENÍ HRA NEBO VÝMĚNA MANŽELEK.. JA TEDA NEVIM, V Y JSTE PANE KLUSAKU ASI VĚSTEC Z DELF, JELIKOŽ JSTE VELMI VYCHYTAL TERMIN PŘED ZRUŠENIM STRANKY LIDE.CZ, ZAJIMAVE, ZAJIMAVE. i MOJE BABIČKA BY odešLA Z kiNA PROTOže NAROZDíl od vÁS MÁ STYL A PŘÍTELE. DOPORUČUJI VÁM ZHLÉDNOT FILM MUŽI ŽENY A DĚTI PROTOŽE ZPRACOVÁVÁ TÉMA O KTERÉ VY JSTE SE POKUSIL NA ROZDÍL OD VÁS ÚSPĚŠNĚ. HEJ EJ UUU LALA LA LA TŘI TŘI TŘI AU AU AU PC ZHYRALY NASTROJ NENI NIKOMU JAK POMOC HŮ HŮ HŮ JSEM MAŠINKA TOMÁŠ VOREL ŘEK TO MÁŠ BLBݨ TEN FILM BRZO SHOŘÍ DUSIM SE KDYŽ VIDIM TVŮJ FILM, FUJ. JAMA PADA NA TEBE TEMNO A ZADNE NADEJE KUN JIHAHA JDE DO KINA A TVUJ STALKER TI LAJKNE PROFILOVKU JEJDA JEJDA ROZHOŘČENI KLUS KLUS RYCHLE PRYČ SVATÝ VÁCLAV OBRACÍ SE V HROBĚ PROSÍM SPADNI V ZAHRADĚ NA HRÁBĚ PŘÍDE TMA A S NÍ PADOUCH SI TO TY A TVŮJ PUCH LIMITY JSME TY NE TY A TVOJE ÚCHYLNÉ MYŠLENKY TY ÚVHYLE ALE NAVÍC, JSI ŠPATNÝ ČLOVĚK STROUHANKA JSI A VE STROUHANKU SE OBRATIŠ ŠKRRRRRRRRRRRRRRRRRRR SÍTKEM PROLETIŠ DO NOTÝSKU SI ZAPIŠ KIŠ KIŠ ANI ZA 90 KČ SI MĚ NEKOUPIŠ POČKEJ PŘICHÁZÍ MC NUMEROLOG 2+1 ROVNÁ SE NULA A TO JE TVOJE ROČNÍ VIBRACE NA CELEJ ŽIVOT VYPADÁŠ JAK BERNARDÝN PROTOŽE JE TO PRAVDA A NEHÁZEJ ŠPIÍNU NA ÚSTÍ TY EBRNARDO JE TO MOJE RODNÁ ZEMĚ NE JAKO TVOJE MÁMA NEMÁ DOMOV

plakát

Šťastné a veselé (2020) 

Hvězdička za cast. Jinak mi z toho bylo na grc, dlouho jsem neviděla takovou toxik postavu jako Harper (Mackenzie Davis), chapu, že je to obecně trend komedií, ale pls, dostaňme se do časů, kdy komedie budou vtipny a ne bolavy. Brr.

plakát

Kdybys jen tušil (2020) 

Jako náctiletá lesba, bych si strašně moc přála vidět takový film. Jsem ráda, že jiný ročníky než já mají teď tu možnost, je to ňuf.

plakát

Bufo Alvarius (2017) 

65 minut, kdy vám nemusí sednout provedení, moc, moc a ještě navíc v daném čase vám toho zase tolik nesdělí a dozvídáte se v podstatě, to co už víte předešle před projekcí z různých článků, s tím že v dokumentu to ale slyšíte od více různých lidí a opakovaně, vau. Pak na konci potěší u titulků techníčko - a to je asi všechno. 40 % za film. Ale 90 % hodnotim vibes, který jsem si odnesla po filmu a především po diskuzi, protože tolik pure uklidňující energie jsem dlouho nezažila, cenim. Bez diskuze ale těžce nesdělné a bez větších potenciálů.

plakát

Axolotl Overkill (2017) 

Přišlo mi to jako hrozný patos brzy po projekci, ale pak se to pěkně v hlavě rozložilo a paráda, tyjo.

plakát

Umění milování (2017) odpad!

Lepší drátem do oka než 117 minut intenzivní nudy u tohohle snímku, nechápu ten hype, ale jako halucinogen dobrý - ke konci jsem se zoufalostí z celé té špatnosti nemohla přestat smát, ale definitivně mě dorazil záběr sledující celý proces tisku knihy, který je navíc celý ohraničený květinovým aranžé.

plakát

Prach (2015) 

onanuj nad vizuály, ale poblij se ze scénáře a herců

plakát

Below Her Mouth (2016) 

Erika je kočička, co naplat, záběry a barvy cajky, ale ten příběh zase dobrý tak na podpal, ale tak co i lesby si zaslouží mít nějaké oddechové sračky pro zonanování svých srdéček.

plakát

Girl Power (2016) 

Špatný, smutný a pátý přes devátý, jsem teda od tohohle dokumentu z toho, jak se prezentoval, čekala víc, no, tak nic a fňuky, fňuk.

Reklama

Reklama