Mirah81

Miroslav Hlavsa

okres Plzeň

<< předchozí 1 2
    • 22.4.2016  21:29

Tak tady jsem se dlouho rozmýšlel jaký dám vlastně hodnocení.Co se týká akčních scén tak jsem byl mile překvapen.Sice tu nejsou žádné legendární souboje na které bych se byl schopen dívat pořád dokola,ale Jackie tu nebyl za chudáčka a předváděl slušné efektivni kung-fu.To byl asi jediný důvod proč jsem uvažoval i o výšším hodnocení.Zbytek už byl ale docela bídný.Zápletka by se ještě s přimhouřením očí dala,ale to zpracování děje bylo fakt hrozný,často jsem kroutil hlavou co to tam zase vymysleli,scénáristi asi měli při psaní slabší chvilku a plno věcí jim nepřišlo poměrně nelogických.A závěrečné zklamaní na konec byla bitka s třema kloboučníkama,kteří se mi vizáží fakt líbili a vypadalo to že to budou pořádní bossové,ale nakonec nepředvedli téměř nic.Jako demonstrační film Jackieho tvorby pro neznalé určitě nebrat.

• 19.3.2016  11:25

Nemůžu si pomoct,ale pro mě byl tento film,navzdory velice slušnému obsazení, poměrně velkým zklamáním.Absolutně nevyužil svůj potenciál a zajímavou zápletku úplně zabil.Měl jsem často pocit,že tam kus chybí,který by mi osvětlil proč jak co,jelikož mi jednotlivé scény občas nedávaly smysl.Od Briana de Palmy bych rozhodně čekal víc než nedotaženou nezáživnou detektivku.

• 5.10.2015  10:49

Pro mě docela zklamání.Díky docela hvězdnému obsazení a slušnému hodnocení jsem čekal víc než poměrně amatérský film,který mi připomínal spíše nějaký levný seriál datovaný ještě o pár let dále do minulosti.

• 2.10.2015  19:35

Mě tento film přišel docela nezáživný.Spíše jen taková reklama na šaty,boty,účesy a dorty ještě k tomu podbarvena,na tento druh filmu,poměrně nevhodnou hudbou.A nezachránila to v mých očích ani velice roztomilá Kirsten Dunst.Pořád jsem čekal kdy se to aspoň trochu rozjede,ale jaksi jsem se nedočkal a ten konec mě úplně zklamal.

• 1.10.2015  19:46

Tento film jsem si pustil kvůli mému oblíbenému Ch.Baleovi,ale musím říct že tentokrát zrovna moc zajímavou roli nedostal a film svými výkony táhnou vynikající Rhys-Meyers a McGregor a že je opravdu na co se dívat.Brilantní herecké výkony podtržené výbornou hudbou se mi postaraly o velice příjemný večer.Dá se říct že britský glam rock mi do této doby nic moc neříkal a o to víc jsem byl unešen a okouzlen.Po hudební stránce si nevybavuji film který by mě takto zaujal. 85%

• 2.8.2015  22:48
    Nový svět (2005)

Tak tenhle film se do mého vkusu netrefil bohužel ani trochu.Koukal jsem na něj kvůli Christianu Baleovi a ten jedinej mě nezklamal,sympaťák jako vyšitej.Ale ve zbytku filmu jsem vůbec neviděl nic z toho co tady ostatní vyzdvihují.Pro mě absolutně nezáživný děj,styl vyprávění mi ani trochu neseděl a ze střihu sem byl fakt na prášky.Scény se tam střídaly bez vetší návaznosti,plno věcí mi vůbec nedávalo smysl,nebylo tam často vysvětleno,proč,jak,kde,kdy.Kdyby to aspoň nebylo tak strááášně dlouhý.A to jsem neměl prodlouženou režisérskou verzi,to bych to snad ani celý nedal,ty neskutečně dlouhé a nudné pasáže mě doslova ubíjely.Pro mě zatím jednoznačně nejslabší Baleův film.

• 1.8.2015  12:37
    Pentatonix: Daft Punk (hudební videoklip) (2013)

Na tenhle klip jsem narazil úplnou náhodou,když se mi začal na Youtube automaticky spouštět poté co jsem dokoukal jiný klip od této pro mě dosud neznámé skupiny,kde jim sekunduje Lindsey Stirling,kvůli které jsem si to vůbec pouštěl.A musím říct že mě na první pohled zaujal a dlouho jsem neviděl takhle zajímavý zpracovaní.Velký plus za dokonalej look,hlavně ta baba vypadá fakt cool :-)

• 1.8.2015  11:46

No,žádný zázrak to opravdu není,ale aspoň tam byli pěkný holky :-)

• 19.7.2015  22:43
    Česká soda (1998)

V době vzniku mi to taky přišlo zábavné,ale s odstupem času,při shlédnutí po mnoha letech,už mi to tak vtipný nepřišlo a myslím,že současní mladí,kteří už tehdejší politickou špičku,kterou tento pořad paroduje,vůbec neznají,už to neocení tuplem.Ale třeba se pletu.

• 18.2.2015  23:30
    Revolver (2005)

Tak trochu schizofrenní film.A dvojitý pocity jsem z něho měl i já. Chvílemi mě bavil,chvílemi zase ne,ale celkově zatím nejslabší Ritchieho film co jsem dosud viděl.A taky další film u kterého by bylo určitě možné vymyslet více odpovídající název.Jo a Statham a vlasy-to mi nějak k sobě nejde.

• 15.2.2015  12:10
    Rio Lobo (1970)

Ze začátku jsem byl z tohoto filmu docela nadšenej,ale postupem času moje nadšení stále upadávalo.Hodně ho srážely především občas docela pitomé dialogy,které mi místy fakt dost vadily a některé scény bych taky raději vystřihl.Ale musím přiznat,že jsem zde objevil jednu z nejhezčích hereček a možná i žen co jsem kdy viděl.

• 26.1.2015  22:21

No,takovýhle psycho jsem teda nečekal,ale musím uznat že Naty dostala toho zlatého pána opravdu zaslouženě.

• 6.1.2015  22:41

Nejsem zrovna velký příznivce dnešního masivního přetáčení starých klasik,které mají své kouzlo a nepotřebují žádné přiblblé remaky,kterým nový panter pro mě určitě je.Sice tam pár vtipných scén bylo ale v celkovým vyznění to je poměrně zbytečný film jehož závěr se mi vzhledem k původním filmům s Peterem Sellersem vyloženě nelíbil.Do druhého dílu už se určitě pouštět nebudu,myslím že je na výběr spousta mnohem kvalitnějších komedii.

• 6.1.2015  20:06
    Max Payne (2008)

Kluci filmařský se s adaptací mojí oblíbený hry zrovna moc nepředvedli a k její atmosféře se ani nepřiblížili.Pro mě zklamání,čekal jsem víc.

• 28.12.2014  20:22
    Planeta Metal Hurland (TV seriál) (2012)

Hodnotím pouze první díl na který jsem koukal jenom kvůli Scottovi a jelikož jsem vyrozuměl že v dalších dílech již nehraje a pokud ještě probíhají v podobných duchu,nemá pro mě smysl na ně koukat.Podobný typ seriálu by mě možná bavil v mládí,ale teď už mě zrovna moc šancí oslovit nemají.Čekal bych,že si Scott už bude vybírat trochu líp a neupíše se každý levný blbině kterou mu nabídnou,že už by mohl mít trochu lepší reputaci .Souboj Adkins vs Jai White byl na jejich možnosti opravdu slabej,chtělo to trochu déle posedět nad choreografií.

• 28.12.2014  19:44
    Garden Party (2008)

Sice mi trochu unikl smysl tohoto filmu,ale musím uznat že takové seskupení krásných žen jsem v žádným filmu dlouho neviděl,takže aspoň v tomhle směru bylo na co koukat :)

• 25.12.2014  15:56
    Las Vegas: Kasino (TV seriál) (2003)

Hodnotím jenom díl s Jean-Claudem,který jsem si musel odškrtnout v jeho filmografii.

• 16.12.2014  22:29
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Pro mě jednoznačně nejlepší komediální seriál současnosti,který překonal i moje oblíbené Přátele,jelikož je mi tahle partička v některých ohledech ještě bližší. Sice sem nepodědil jejich brilantní inteligenci,ale zálibou ve fantasy,stolních hrách a podobných skupinových legráckách se jim plně vyrovnám:) Musím teda přiznat že prvotní série kdy to byla čtyřka totálních nefalšovaných nerdů mě bavila o malinko víc,ale ani s postupem času tento seriál tolik na kráse neztratil a bavím se stále královsky.Velkým plusem je především skvělé herecké obsazení v čele s výborným Jimem Parsonem.

• 7.12.2014  11:58
    Absolvent (1967)

Mě tenhle film taky přijde jako příliš nadhodnocenej,zřejmě jsem nepochopil jeho skutečný sdělení...Pro mě je to naprosto průměrný film,sice s krásnou hudbou a slušnými hereckými výkony,obzvlášť Anne Bancroft ukazuje že si ženy umí jít jasně za svým a je velice přesvědčivá,ale celkově mě ten film zklamal,čekal jsem rozhodně víc.Hlavní hrdina se většinou choval jak blbec a občas jsem měl u některých scén nutkání to vypnout.Jednou mi to rozhodně stačilo.

• 6.12.2014  17:56

Musím se přidat k několika komentářům které jsem si přečetl.Zhruba první půl hodina vypadala fakt zajímavě,atmosféra filmu mě docela chytila a byl sem upřímně zvědavej jak to všechno bude pokračovat,ale pak už to šlo s filmem z kopce.Neznám předlohu,tak nevím jak to v ní bylo popsáno a vysvětleno,ale film obsahoval plno nelogičností který mi fakt vadili a podle reakcí sem nebyl rozhodně sám.Proč nerozsekat znehybněný démony když můžu počkat až se proberou a natrhnou mi riť?A pokousaný vylepšený kamarád je zřejmě taky v pohodě,asi žádný pohádky o upírech do té doby neslyšela.No a to je jen pár z nich.Celkově mě ten příběh pak přestal bavit a to měl našlápnuto fakt dobře.Aspoň že to z mého pohledu zachraňuje neskutečně sladká Lily Collins,na kterou je až na pár scén radost koukat.

• 26.11.2014  23:08
    Interstellar (2014)

Nevím čím to je,ale v poslední době začínám být nějak moc náročný a skoupý v rozdávání absolutního hodnocení. A nepřimělo mě k tomu ani poslední dílko jednoho z mých největších oblíbenců a pravidelného sběratele nejvyšších známek. Ikdyž nemůžu Nolanovi opět upřít jeho neskutečnou fantazii a skvělé vizuální zpracování tak se mi v mysli vyrojilo několik otázek na které mi nebyli dány odpovědi a to snížilo můj výsledný dojem z filmu. Možná že s tím udělá něco další shlédnutí,ale prozatím sou to lepší 4*.

• 14.10.2014  20:21

Docela vymazlený,krutě morbidní kraťas.Plastelína ftw.

• 13.10.2014  18:40

OK,tak si to Scott zkusil jaký to je i v jiným žánru a zase by se měl co nejrychleji vrátit k tomu co mu jde nejlíp nebo si příště líp vybírat. Dle mého názoru celkem zbytečný film,který ničím nezaujme.

• 13.10.2014  18:09

Tarantinovo mistrovské dílo. Tohle alternativní ztvárnění historie resp Hitlerova skonu mě neskutečně bavilo,hereckými výkony jsem byl totálně nadšen,při scéně Pittovo italštiny s dokonalým americkým přízvukem jsem málem spadl v kině smíchy ze sedačky a pokud by Christoph Waltz za svůj výkon nedostal Oskara byl bych hodně naštvaný. Já osobně bych mu ho šel vrazit hned po skončení projekce. Takže spokojenost na všech frontách.

• 13.10.2014  16:24

Asi nejvtipnější kraťas co jsem zatím viděl.Stačí si na něj jen vzpomenout a musím se smát a dokoukat ho s vážnou tváří i naponěkolikátý se snad ani nedá :)

• 21.9.2014  15:27

Božsky roztomilá Audrey Hepburn a neskutečně charismatický Gregory Peck v příjemné,leč předvídatelné romantické komedii.

• 15.9.2014  23:36
    Medvěd (1988)

Jak tohle natočili?

• 15.9.2014  23:32

Po Raidu 2 zatím nejlepší bojovka co jsem letos viděl.Výbornýma bitkama nacpaný po střechu,až jsem tomu nemohl věřit.Pro mě trochu slabšího prvního Ninju to hravě strčí do kapsy a zatím to beru po Undisputed III: Redemption jako Adkinsův nejlepší film.Jeho akrobatickéj styl může někdo brát hlavně jako efektní podívanou,ale mě tohle prostě hrozně baví.Obzvlášt když mu vybrali úctyhodný protivníky a na jejichž souboje je fakt radost koukat.Leckdo tady hořekuje nad dějem nebo hereckými výkony,ale ja myslim že na tyhle filmy koukáme kvůli něčemu jinýmu,ne? :) A v tomto směru jsem opravdu zklamán nebyl.Du si pustit ty závěrečný fajty znova.

• 14.9.2014  13:57

Na svou dobu působivé dílo,ale já mám přece jen radši Sedm statečných s charismatickým hlavním záporákem,tady mi docela chyběl.

• 10.9.2014  21:58
    Senna (2010)

Ačkoliv na dokumenty moc často nekoukám a svět F1 sleduji jen zběžně,tak namlsán výbornými Rivaly jsem dal šanci i dalšímu počinu z této oblasti. A byl jsem nečekaně,ale zato obrovsky překvapen a nadšen. Koukal jsem na to jedním dechem a hrozně mě bavilo dozvídat se vše o tomhle skvělém závodníkovi,o jeho vývoji,o jeho soupeření s dalším výborným závodníkem té doby Alainem Prostem,o jeho lidovém přístupu a obrovským vlivu na brazilské obyvatele,o politikaření a pletichaření ve Formuli 1. Dokument je výborně poskládán,ani chvilku nenudí a zaujme i lidi,kteří se o F1 nezajímají. Obrovská škoda tohoto neskutečně nadaného a charismatického závodníka.

<< předchozí 1 2