• Rodinný

Osudový dotek (2004)

Tohle se mi opravdu líbilo, je sice pravdou, že by z toho šlo udělat trochu víc, ale i přesto je to něco bezpochyby ohromujícího. Při zamyšlení se nad pouhou myšlenkou, že by něco takového vůbec šlo, je naprosto šílené a věřím, že (i) já bych z toho 100% zcvokla. Úžasná nápad! Jeden hned začne přemýšlet nad tím, co by bylo, kdyby..

Penelope (2006)

Krásná pohádka pro děti, ale osobně si myslím, že rozuzlení zápletky s nosem nedávalo souvislost s tím, jak to bylo na začátku řečeno. I přesto se ráda podívám znovu, protože takhle kouzelně zpracovanou filmovou pohádku jsem už dlouho neviděla.

Počátek (2010)

Tento film, jsem si musela pustit 2x za sebou, abych pochopila vše. Moc se mi líbil, pořád si v hlavě přehrávám různé scénky, jak perfektně to bylo natočené. Myšlenka filmu je absolutně famózní. Dříve mi to ani nedalo spát, prostě jen pořád a pořád přemýšlet jestli je to jen sen a nebo jestli je to realita. Nemůžu uvěřit, že se to podařilo takto natočit. Krása sama! :)

Pohádky naruby (2016) (TV film)

Naprosto a bezpochyby úžasné originální vyprávění více pohádek v jedné! Až neuvěřitelné s jakou dávkou humoru, hořké pravdy a částí i morbidity se to odehrává, ale právě to tomu dodává božský nádech pefektnosti. Přeci jenom je to stále na principu pohádek a proto přeci musí zvítězit dobro nad zlem.. nebo to je jinak? :D

Poselství katastrof (2008) (seriál)

Konečně něco na co se dá koukat. Příjemný seriál, který vám rozvine pohled na danou věc. Nejvíce se mi líbil díl o ,,mostech" , ale takhle se asi nejmenoval.

Princ a pruďas (2011) odpad!

Tento film jsem si pustila, protože zde hraje Natalie Portman, ale nechce se mi věřit, že něco takového může být za film. Je to absolutně odstrašující případ. Je to taková ta špatná komedie u které doufáte, že každou chvilku skončí.

Prometheus (2012) odpad!

Osobně si myslím, že tento film není povedený. Chybí zde nějaká ta myšlenka proč... např. Proč přežila pouze ona? Jak je možně, že tam bylo více lodí? Prostě je to nedomyšlený film a rozhodně bych jako jediná přeživší nejela bádat dál, co z toho bude mít? Buď ji zabijí nebo umře ještě dřív než tam doletí. Něco tomu prostě chybí. Čekala jsem od toho víc.

Přežil jsem (2009) (seriál)

Úplně ten seriál žeru.. je skvělý, občas nedokážu uvěřit , že se něco takového mohlo stát. Někdy si prostě vzpomenu na nějaký příběh a uvědomím si jak je najednou život na vlásku, z ničeho nic se ocitnete na hranici a ještě když vám to vyprávějí... úžasné

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Seriál, který myšlenkou je nechutně a vážně depresivní. Občas jsou díly snad až zbytečně protáhnuté.. a však možná i díky tomu to působí opravdu realisticky → dostane se pod kůži raz dva.. kdo se chce soucítit s June/Offred bude mít na tuty noční můry!

Příběh služebnice - Zrnka (2018) (epizoda)

Ze začátku jsem paní Waterfordovou litovala.. teď si nejsem jistá, jestli jí náhodou nenávidím :D Dále doufám, že to s tetou Lydií dopadne velmi špatně.. musí!!