V žáru noci (1967)

Bohužel to nemůžu hodnotit. Momentálně to sice běží v telce, ale ten dabing je příšernost, která se nedá poslouchat. Nepodařilo se mi najít originál bez dabingu (ani titulky), takže mi tento film unikne. Vydržela jsem to dlouho ale trpěla jsem u toho tak moc že jsem to musela přepnout. To se nedá poslouchat. Nejde o dialogy, ale o afektované mluvení a intonaci hlasu.

Thunderbirds zasahují (1966)

Viděla jsem 4 díly (bohužel bez titulků v angličtině - proto jen 4 díly) a i když děj je hodně jednoduchá záležitost, tak práce z loutkama a modelaama je krása. Málokdy se dá na něco tak zajímavého narazit. Seriál asi stojí za prd, ale ta loutková stylizace je přece jen kouzelně krásná a to si zaslouží další hvězdu.

Mrazík (1964)

Nikdy se mi ten film moc nelíbil.

Někdo to rád horké (1959)

Tony Curtis a Jack Lemmon, jsou oba ve svých rolích skvělí. Marilyn Monroe, je všechno možné jen ne hezká. Nikdy jsem nechápala co vedlo lidi k tomu ji označovat za sexsymbol. Nebudu se tady pozastavovat nad některými komplikacemi a scénami v průběhu děje, a jen prostě napíšu, že mě osobně toto nepřipadá jako nějaká kultovní komedie která by si zasloužila tolik %. Občas jsem se zasmála a občas nudila. Budu to hodnotit jako průměrnou komedii své doby (Mimochodem, Marilyn Monroe, se mi nelíbila ani v jednom filmu. Tento nebyl vyjímkou. To že přeblafla prezidenta a zvedla sukni nad kanálem, z ní nedělá žádnou sexy umělkyni)

Sněhurka a sedm trpaslíků (1937)

Vůbec si nedkážu představit, jak by tohle chtěly převést do hrané podoby, jestli budou u Disnyho pokračovat v převádění všech těch starých animáků do hrané podoy. Podle mě to nemůže fungovat. Tohle je prostě nejkrásnější Disnyho éra kreslených pohádek a na to by se šahat nemělo. Už dřívější pokusy dopadly špatně. Krelený svět, je nejkrásnější právě v té veselé a hravé podobě. Tohle se CGIčkem nahradit nedá.