Jmenuji se Oliver Tate (2010)

Drama o malém klukovi, který má problém v rodině a se zamiluje do dívky. Vypráví o problémech rodičů a jeho dívka má nemocnou matku a chce, aby byl její součástí. Nezáživné, chvílemi mě to nudilo a děj tak nějak o ničem, ale dávám + za uspořádání a hudbu.

Něco jako komedie (2010)

Nejvíce se mi líbil MUKTADA, zarostlý muž co pořád spí, ale dostane ho z postele gramofonová deska s jeho oblíbenou hudbou. Jinak velmi zajímavý film a konec opět štastný. Opravdu je to něco jako komedie.

Noční rande (2010)

Kdyby bylo lepších herců místo Steve Carella a Tiny Fey dostalo by to celkově lepší hodnocení. Herci se mi nelíbili a dějově to bylo na podobné úrovni jako Mr and Mrs Smith. Šťastný konec akční komedie jsem "opravdu nečekala".

Počátek (2010)

Leonardo DiCaprio mě v hlavní roli opravdu mile překvapil. Tolik událostí nacpaných na konci, že to není ani možné. Mít sen ve snu je nepochopitelný, ale naprosto úžasný námět !

Poslední píseň (2010)

Ohou, Miley Cyrus, tenhle film úplně miluju, ale málem sem na něj zapomněla. Píseň složená pro svého otce na "pohřeb". Ihned vám to poví, áá tam někdo zemře a bude to smutný, ale naopak. Má to něco do sebe. Romantika, napětí, zklamání hlavně láska, která je vidět natolik, že si to ani neuvědomíte. Závěrečný song k nezaplacení.

Prokletý ostrov (2010)

Je lepší žít jako zrůda, nebo zemřít jako slušný člověk - Teddy (Andrew)

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Dívkám, kterým se na podzim ztratila kamarádka Alison (Sasha Pieterse) a po 1 roce se dozvídají, že je mrtvá. Od tohoto dne, kdy se najde její tělo, dostávají od neznámé osoby výhruživé, ale i nevhodné SMS s podpisem - A, které zasahují do jejich milostného i osobního života. Ale i přes toto všechno se Spencer (Troian Avery Bellisario), Aria (Lucy Hale), Emily (Shay Mitchell) a Hanna (Ashley Benson) dostávají velmi dobře. Dozvídají se spoustu věcí a tajemství. V jedné chvíli je možné dodat, že to píše sama Alison, že nahrála svojí smrt, aby se pomstila, ale stojí jí to za to, aby umírali nevinní lidé, kteří jen trochu souvisí s kamarádskou čtyřkou ?

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Originalita opravdu nechyběla. Šíleně, nápaditej film. Bojové scény jako ze hry doprovázeny zvuky připomínající Maria. Zkráceně: Lidská videohra o přítelkyni a jejími bývalými.

Smrt a život Charlieho St. Clouda (2010)

Drama jako samo o sobě mi to moc nepřišlo, jen pár takových chvilek, ale spíš se přikláním k romantickému filmu se Zacem v hlavní roli, který po autonehodě, kdy je chvíli v bezvědomí vidí svého zesnulého bratra a chodí sním trénoval každý den. To se, ale změní když potká Tess. Na první pohled si jí zamiluje, ale ona se vydá na cestu kolem světa, kde málem zahyne a Charlie jí zachrání, tím že mu ukáže cestu jeho bratr Sam. Koukat se na to dalo, bylo to plné emotivními scénami, takže * na víc.

Sociální síť (2010)

Životopisný filmy s návratem do minulosti jak něco začalo, pro mě nikdy nebyly. Koukla jsem se na to jen z jediného důvodu. Hraje zde Justin Timberlake. Jeho role nezáživná, deprimující a taková "divná". Na druhou stranu musím uznat, že to byl dobrý nápad. Většina lidí aspoň bude vědět jak to začalo a čím si Mark Zuckerberg prošel. Nic více, nic méně.