Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 4 body
saip88
Jaromír Gloc
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Sci-Fi
Animovaný
film
seriál
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
Blade Runner
(1982)
Společnost mrtvých básníků
(1989)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Gran Torino
(2008)
Temný rytíř
(2008)
Dvanáct rozhněvaných mužů
(1957)
Bourneovo ultimátum
(2007)
Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise
(2005)
Drive
(2011)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(8)
J R C Pecuchet
focman
Franc1s
pagacova
Cita
pjotr-sitr
Qondor
Sítr
Časové pásmo bylo změněno