Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Animovaný

Recenze (3 516)

plakát

Sólo pro... Nuck Choris, Gang - Speciál (2011) (koncert)

Nechápu, proč je v databázi jen tenhle zkrácený sestřih, zatímco o čtyři roky starší a o cca 15 min delší původní koncert tu chybí. Ten jsem viděl a ten taky hodnotím. -------- V titulcích pořadu uvedeno: název Sólo pro Nuck Chorris Gang; rok výroby 2007.

plakát

Emerson, Lake & Palmer reunion koncert 2010 (2011) (koncert)

V titulcích pořadu uvedeno: český i originální název Emerson Lake & Palmer Recorded Live At High Voltage Festival 2010; pódiová režie Marcus Viner; rok výroby 2012.

Studnařova dcera (2011)

Vkusně zvládnutá romantika, hlavně díky nenásilně humorným prvkům, které napomáhají nadhledu ve vyprávění příběhu. Genius loci provensálské přírody přispívá k příjemně idylickému pocitu z filmu.

plakát

Sólo pre bicie (hodiny) (1973) (TV film)

Jestliže Čechov svoje hry označil za komedie, pak je komedií i tato hra Osvalda Záhradníka. Tudíž snese i nadsázku v hereckých výkonech. Bohužel nesnesitelně uječená Viera Strnisková zvolila podstatně vyšší míru přehrávání než ostatní, takže z jinak vyrovnaného hereckého souboru nepříjemně trčí. -------- V titulcích filmu uvedeno: název Osvald Záhradník: Sólo pre bicie (hodiny).

Nikotin (2020) (TV film)

V titulcích filmu uvedeno: originální název Nicotine, la drogue de l’avenir; koprodukce Německo / Francie.