• Hudební

Progres story (1993) (koncert)

V titulcích pořadu uvedeno: rok výroby 1994.

Eso v rukávu (1976)

V titulcích filmu uvedeno: rok výroby 1975.

Jak se kalila hudba (2016) (seriál)

Díly: 1) Producent versus umělec, 2) Zvukomalba, 3) Lidský nástroj, 4) V zajetí elektřiny, 5) Základní rytmus, 6) Svět patří vám, 7) Zvuk a obraz, 8) Moje jedinečná muzika. --------  Výborně, názvy dílů doplněny, pochvala udělena 5. 10. 2023.

Ava Gardnerová (2016) (TV film)

Na můj vkus poněkud bulvární. Víc, než komu dala, komu ne, komu nejdřív ne a za jak dlouho nakonec přece jen jo... atd. atp., by mě zajímalo její herectví. A to, že ona sama si o svých hereckých schopnostech nedělala velké iluze, na věci nic nemění. -------- V titulcích filmu uvedeno: český název Ava Gardnerová. Život je úžasnější než všechny filmy; originální název Ava Gardner. Life is bigger than the movies; rok výroby 2015.

Yves Saint Laurent (2014)

Esteticky vytříbená ušlechtilá nuda. -------- V titulcích filmu uvedeno: rok výroby 2013.

Třikrát o lásce (1994) (TV film)

V titulcích filmu uvedeno: název 3x o lásce.

Blackthorn (2011)

V titulcích filmu uvedeno: koprodukce Španělsko / Francie / Bolívie; rok výroby 2010.

Královna Viktorie (2009)

Těch míst, kdy se romantika až příliš nebezpečně blížila kýči, bylo docela dost. A tak jen s přivřením obou očí a díky brilantní kameře dávám za tři. -------- V titulcích filmu uvedeno: rok výroby 2008.

Časové pásmo bylo změněno