Za láskou do Paříže (2014)

... a sázka na oplácanou Melanie Lynskey, jako partnerku Helberga, také nebyla z těch nejšťastnějších.

UFC 192: Cormier vs. Gustafsson (2015) (pořad)

UFC 192, které se uskutečnilo v Houstonu v Texasu, nabídlo pouze dvanáct zápasů , neboť zápas mezi Tyronem Woodleym a Johnnym Hendricksem byl zrušen - Johnny údajně zkolaboval při vážení. Každopádně hlavním zápasem večera byl boj o titul polotěžké váhy - Daniel Cormier (5 - 1 UFC) vs. vyzyvatel Alexandr Gustafsson (8 - 3 UFC). Po pěti kolech se do hry mezi zbyté borce nakonec vložili sudí, kdy na body vyhrál těsně stylem split decision Daniel Cormier. Nechybělo napěti, ale byly i lepší boje.

Jádro (2006) (pořad)

Je s podivem, že se kvalitní pořady v naší zemi objevují mnohdy v nelukrativních vysílacích časech, kdy se prakticky širokou veřejností nedají sledovat. Kvůli nulové propagaci a jejich uvedení v nočních hodinách se o existenci hodnotných pořadů kolikrát ani neví, nebo uniknou pozornosti a to je chyba. Mimochodem eseje Jádro vyšly v r. 2010 i knižně a s novými nebo navazujícími poznatky. Navíc je zde pohled autora z hlediska jeho dvouletého odstupu. Ale pozor! - kniha má velmi malé písmo, starším čtenářům se bude hodit ke čtení lupa.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Legendární a zároveň silně kontroverzní, skrývající v sobě strhující příběhy naší minulosti. Přesto je tento seriál kultovním dílem pro hodně fanoušků, ať se vám to líbí nebo ne.

Brothers (2015)

I když nemám hindi filmy v lásce, byl bych nespravedlivý, kdybych nedal 60%.

Na slovíčko s Otakarem Černým (2009) (seriál)

Pro někoho výrazná osobnost, která se zapsala do historie vysílání Československé a České televize pro jiného politická děvka. Holt co člověk to názor.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Vzhledem k vysokému hodnocení ostatních hodnotitelů si patrně budu muset tento film pustit ještě jednou, abych zjistil, kde je chyba. Ale za výsledek neručím. Každopádně u mě 20%.

Vykolejená (2015)

Po nemastném, neslaném začátku, do kterého Amy Schumer vstoupila jako velmi nesmyslná žena a nezajimavá herečka, jsem přeci jen film dokoukal, možná i kvůli novému náboji, který do jinak pro mě fádního děje vnesl Bill Hader. Ani sympatický konec mé hodnocení o třetí hvězdu neobohatil. 45%