Total Detox (2011)

Vychází tolik amerických filmů s podobnou tématikou a s větším rozpočtem, které nečuchnou TD ani k pr*eli.

Kurýr: Restart (2015)

Tak tohle se mi jeví jako propadák.O tom, že nový hrdina bez osobnosti a kouzla toho starého nenahradil, ani psát nebudu. Film postavený na hloupých automobilových honičkách a kaskadérských kouscích nezachrání ani tým prostitutek. Marně jsem se snažil najít alespoň jednoho sympatického herce. Málo profesionální dílo spíchnuté horkou jehlou? Nevím.

Stále spolu (2014)

Sebestředný despota,energetický upír a mistr slova, činící ze svých dětí duševní deprivanty. Z jeho výchovy jsem neměl dobrý pocit. Být pod kuratelou tohoto "profesionálního tatínka", byl bych zralý na chocholouška.

Český žurnál - Matrix AB (2015) (epizoda)

Dokument, který AB vnímá jako superpodvod na jeho osobu, mnohým otevřel oči. Vedle drbů, že Pergler napsal knížku na objednávku, že Rada dlužil 300 mil., že Slonková chtěla být šéfredaktorkou novin za 200 tisíc měsíčně a že Kaslovi neprokázali přijetí úplatku za privatizaci Pražských vodovodů a kanalizací, současně dochází k probuzení z růžového snu. Ano, měl se Babiš na Klusáka vy*rat, neboť voliči ANO jistě tohle nenechají bez patřičné odezvy. Aureola AB se rozplynula,teď bude zajimavé sledovat,k jakým stranám se jeho voliči přichýlí. A také kolik mu zůstane věrných, neboť jak známo peníze a moc vždycky byly a zřejmě budou i pro příští volební období, neodolatelným lákadlem.

Julie Lescautová (1992) (seriál)

Na tomto seriálu mi vadila dlouhá stopáž každého z dílů i když Vraždy v Midsomeru jsou ještě o 10 min. delší.

Manjhi: The Mountain Man (2015) odpad!

Řev, hašteření, křik, šarvátky a dvě hodiny stopáže. To by ani kůň nevydržel.

Méďa 2 (2015)

Akorát sprška sprostých slov a stupidní děj. Tuhle dvojku už si mohli odpustit. Musím se hodně držet, abych to nenasměroval do koše.

Ledová archa (2013)

Ta baba mi silně připomínala Frau Merkel,vše řítící se do záhuby. Pro mě celkem sklamání s poněkud nadsazeným hodnocením.