SOS (2004) (pořad)

How you dare?

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Perfektné a strhujúco vtipné prelínanie sa humoru a vysokej rýchlosti. Teda ak to nie je vašou ekoideológiu zaradené ako neprijateľné, nech je to akokoľvek vtipné (whack) P.S. Vždy som fandil Hammondovi, i keď najzábavnejší je Clarkson.

Tweenies (1999) (seriál)

Ako maly som to zboznoval. Nemôžem inak ako za päť

Kandidát (2013)

Mne to sedí. Ten film je nadpriemerný, má humor, napätie, satiru. Tak na štyri... ale je to zo Slovenska. P.S. Scéna z McDonaldu je geniálna.

Big Lebowski (1998)

AM I THE ONLY ONE AROUND HERE, who likes this movie???

Gravitace (2013)

Perfektne a strhujuce, ale bez poriadneho pribehu a miestami nudne. Ako povedal POMO, jedine v kine.

Rivalové (2013)

Pre všetkých, čo majú radi F1, mali radi F1 alebo aspoň vedia čo F1 je, označujem ako MUST SEE. Úžasné, perfektne skomponovaný film. Polku filmu budete si budete hrýzť nechty. Masterpiece.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kult s veľkým K. *Bolo preukázané, že je tam skrytá narážka okolo každých 20 sekúnd. Nemôžem dať nič len päť, navyše som so Simpsonovcami vyrastal.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Perfektný seriál. Je veľmi vtipný, drzý, ale aj romantický (ale neponúka lacnú romantiku) a niekedy aj akčný. Neil Patrick Harris perfektne zvláda postavu Barneyho a Cobie Smulders je proste pekná. Je to seriál, ktorý ponúka množstvo hlášok ale aj životných právd (Po druhej nadránom sa nestane nikdy nič dobrého.) a aj pekných pesničiek http://www.youtube.com/watch?v=CiweaZQ8g5U 1-3. séria-100% 4.séria 95% 5.-6 séria 80% 7.séria 70% 8.séria 75% 9.séria uvidíme... priemer zatiaľ 78%.. ale musím dať päť hviezdičiek, pretože spoľahlivo dostane z každej depky a SPOILER! v 8x11 Barneyho žiadosť o ruku bola najromantickejšia scéna, akú som vo filmoch kedy videl. Takže za päť.

Osobnosť televíznej obrazovky 2013 (2014) (pořad)

http://medialne.blog.etrend.sk/bbs/bohumilov-zapisnik-live-oto-2013.html taká škoda toho Lelkesa, mohlo byt 5... Speváčka: Celeste Buckingham- Moderátor/ka tv spravodajstva: Lucia Barmošová- Moderátor/ka TV športu: Peter Varinský- Komentátor/ka TV športu: Marcel Merčiak- Seriál roka: Búrlivé víno- Redaktor/ka TV spravodajstva: Jozef Kubány- Osobnosť TV publicistiky: Patrik Herman- Spevák: Miroslav Žbirka- Moderátor/ka zábavných programov: Andrej Bičan- Zábavný program: Milujem Slovensko- Program (event) roka: Srdce pre deti- Hudobná skupina: Fragile- Herecký TV objav roka: Marcel Chlpík- Cena časopisu Život: Pavol Barabáš- Sieň slávy: Juraj Kukura- Herečka roka: Helena Krajčiová- Herec roka: Lukáš Latinák- Absolútny OTO: Marcel Merčiak