Na špatné straně (2018)

preco to ma preboha taku minutaz? Ved sa to uplne zbytocne natahuje ako sopel. A pritom to stacilo zostrihat na 90 minut a bol by z toho paradny film.

Nic ve zlým (2023)

tisic krat omlety scenar...jedna hviezda za jennifer, az kym neukaze bobra a kozy podliehajuce gravitacii :-/

Notre-Dame v plamenech (2022) odpad!

paneboze...to bola ale komedia...ono vsetky postavy a ich ciny vo filme boli srandovne...ale korunu tomu nasadili ti zuvackovi pubertaci v roli hasicov a hasiciek...ti by nezahasili ani horiacu zapalku :-D

Osvícení (1980)

nudaaaa, nudaaaa a este raz nudaaaa...tri krat som pri tom filme zadriemal. Ze horor :-) toto by nevystrasilo ani male deti.

Pokání (2007)

ak clovek zaspi pri sledovani filmu, znamena to, ze ten film nie je dobry...a co som cital tu niektore recenzie, tak nie som jediny, komu sa to stalo pri tomto filme

Rod Draka (2022) (seriál) odpad!

chodte uz do prdele s touto multikulti, feministickou a lgbt propagandou, na cele ktorej stoji v hlavnej ulohe to nesympaticke blondate cudo, co v realnom zivote ani nevie, co je zac  - Je nebinární a používá genderově neutrální zájmena.  (TroiMae). Som čakal kedy sa tam objavi duhovy drak, alebo mu bude aspon na chvoste viac duhova vlajka. Mozno v dalsom pokracovani. Ale to uz si urcite nepozriem ani len tie dva prve diely ako teraz.