Černá labuť (2010)

Jeden z nejlepších filmů ze světa baletu. Natalie Portman, velká poklona. Za rok takhle tančit, to by nesvedl kde kdo.

Nekonečný příběh (1984)

Prostě klasika... nezapomenutelný Falco, kamenožrout a píseň ,,Never ending story´´.

Ostrov (2005)

Zatím nejlepší Sci-fi film, co jsem kdy viděla. Ewan a Scarlett hrají úžasně a film má své kouzlo, že být bohatým neznamená žít navždy. Hezké efekty a chytlavá hudba od Steva Jablonskeho. 5 hvězdiček :)))

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Super!! Lepší než 1. díl který má moc zdlouhavý začátek, než se něco začne dít. Lépe se ,,seznámíte´´ se všemi trpaslíky (které jsem si v 1. dílu dost pletla) a uvidíte Legolase a úžasně udělaného draka Šmaka. Sice to skončilo v tom nejlepším, ale musíme brát na vědomí, že z jedné knihy budou 3 filmy. Nemám nic, co bych vytkla, až na to, že mi v kině někdo za mnou pořád kopal do sedačky. :/// :))

Tupíři (2010)

Není to sice žádný velkofilm ale je to super parodie na Twilight!!! (kterou nemám ráda) Hlášky super, ale musíte znát originál abyste to pochopili. Doporučuji všem kdo nemají v oblibě Twilight a chtějí se pobavit. :))

A Very Potter Senior Year (2013) (divadelní záznam)

První akt se moc nepovedl, ale ten druhý? Naprostá bomba. Hagrid byl dobrý, nová Hermiona byla taky supr a nejvíc mě rozsekal Albus Šálka Potter :D. 5 hvězd...

Křižovatky života (2013) (pořad)

Příběhy sami o sobě jsou zajímavé, ale ´´herecký výkon´´ je pěkný odpad... proto 1 hvězdička...