• Western

Krvavá pomsta (2007)

Jako kluka mě takovýhle názvy lákaly-ještě ty krásně udělaný písmena na obalu. DNES UŽ VÍM ŽE BY MĚ TO MĚLO VAROVAT-PŘESTO OBČAS ČLOVĚK NEODOLÁ !!

Kříž cti (2012)

Po dlouhé době film co se mi opravdu líbil.Dokonce i ten zrzek z Pottera mi tu přišel že fakt pěkně hraje,což jsem nečekal.Vykreslení postav herci,projevy ideologie,i emoce nepřátel bojujících proti hladu a přírodě byli podány skvěle. TAKŽE ZA MĚ URČITĚ ZA PLNEJ !!

Largo Winch (2008)

3+ na mě dost ekonomiky a kancelářských obleků ale propracování bojových scén,navazování příběhu a herecké stvárnění mi přesto dokázalo že jde o kvalitní film-už se těším na druhý díl :)

London (2005)

Stručně bych to okomentoval jako-pitomí kecy feťáků--->na tohle nemusíte koukat v televizi stačí se vylít v baru a kolem dvou ráno poslouchat ty úvahy který některý zkouřený a vylitý existence vypouštěj.Jinak jednu hvězdu za výkon Stathama skoro ke konci filmu,v tomto případě chápu,že měl asi těžký začátky když vzal takovouhle roli,ale i za to má můj obdiv-->ta hvězda patří tedy jen jemu. VCELU VŠAK ZTRÁTA ČASU KTERÝ SE DAL VYUŽÍT ZA POŘÁDNÝ FILM.

Macho Callahan (1970)

Taková Markéta Lazarová po westernovsku. Moc jsem podle fotek z filmu nečekal, ale dostal jsem parádní herecký a kamerový nášup s krásnou prérií a smyslem pro detail. Na hlavní dvojici, která nepřehrává je radost pohledět.Za plný počet v tomto žánru to není při srovnání s Clintovkama a hlavně za ten promyšlený únik na závěr.

Max Manus (2008)

Opravdu sem byl velice nadšený tímto dílem.Jak bylo řečeno u Ranhojiče s jiným národem tak zde bych mohl říct to samé jen s Nory a také to řeknu "Norové si s Hollywoodem vytřeli prdel"

Millerovi na tripu (2013)

Konečně skvělá komedie !! Moc jsme se bavili-tohle se dá pustit vícekrát,proto za plnej ;)

Moderato cantabile (1960)

Film je opravdu umělecký,na mě však až moc-bylo mi jasné co chce básník říci,ale šíleně mě nudilo pořád stejné tempo,ponuré prostředí města a vlastně i děj.Sic originální Ztvárnění lásky bez polibku,to se jen tak nevidí,ale hodnotím jak se to líbilo mě-takže za umění a podání hlavních dvou představitelů alespoň takhle.

Moje rodina (2000) (seriál)

Špičkový seriál, už jsme ho sjeli potřetí. Jen bych nekde rad sehnal, jak jdou dily za sebou, protože treba podle csfd se ridit moc nedá.

Muž, který se mi líbí (1969)

NEKOUKAT S ČESKÝM DABINGEM !!! hrůza jak kráva... jinak by film vyzněl daleko lépe.