PIKO (2010)

Zajímavý nápad, jak propojit tři na první pohled odlišné světy. Jsem ráda, že se nepovedlo zůstat pouze u dokumentu a projekt se stal filmem. Vadí mi masky, feťáci ani Vanda Hybnerová jako strhaná matka nepůsobí příliš věrohodně. Přesto dávám čtyři hvězdy, takový film by stál za povinné promítání na školách. Na české poměry je uvěřitelnější než Pravidla lži nebo Anděl exit.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Ačkoli zápletka se může zdát v první chvíli naprosto stupidní, autoři s ní dokážou neskutečné divy a donutí diváka připoutat k obrazovce (nebo křeslu, chcete-li). V první sérii jsou role jasně dané, víte kdo je chudák, který dělá zoufalé činy, víte kdo je padouch i kdo brání spravedlnost. Časem a s dalšími díly a sériemi se ale z chudáka stává lstivý obchodník a já zjišťuji, že se pro mě z nešikovného padoucha stává hrdina. Awesome!!

Láska v hrobě (2012)

Když se nepozvracíte hned v úvodu, kdy na Vás vykoukne nahá rozkydlá Jana, měli byste prožít drsný, ale zajímavý a k zamyšlení hodný, dokumentární zážitek. Těžko říct, jestli se opravdu jedná o lovestory, naštěstí té fyzické lásky je divák vesměs ušetřen.

10 pravidel jak sbalit holku (2014) odpad!

Ou, tohle nebylo dobrý. Ačkoli mám ráda Prachaře, Dolanskýho i Buchtu, tady mi přijdou jako kýčovitá trojka absolutních neherců. O hlavním "mimoňovi" ani nemluvě. A co se to sakra stalo s Kristínou Svarinskou, která v Love působila jako andílek a tady umělá přežilá čtyřicítka? Veskrze nadějný začátek mě pohřbil už po pár minutách. A nevzkřísil mě ani jindy zábavný Donutil. Amen.