Justin Bieber: Baby (2010) (hudební videoklip)

ano touto písní vše začalo aféra Bieber jako videoklip velmi špatný však písnička není tak hrozná proto jedna hvězda

Televizní noviny (1994) (pořad)

ano občas tam dají něco zajímavého proto jedna hvězda ale z velké části tam melou h*v*a

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

První díl byl velmi velmi povedení opravdu krásně zpracován poměrně dobré obsazení herců a oblíbil jsem si ho proto jsem se velmi těšil na pokračování které také přišlo ale bylo to velké zklamání výkon herců pod průměrný příběh ucházející hudba nezajímavá prostředí filmu nezajímavé.nedoporučuji radši si puste znova první díl !

menZONE (2012) (pořad)

celkem jsem se na tento TV pořad těšil ale velmi mě zklamal málo dílu o ničem.myslím že to jsou vyhozené peníze od primy

RRRrrrr !!! (2004) odpad!

neskutečná kravina snad nejhorší film všech dob nic horšího jsem snad neviděl nekoukat nekoukat !

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

ano zasmějete se ale většina je trapná a myslím že film typu 300 spartanu by neměl mít parodii.jednoznačně odpad

Bastardi 3 (2012) odpad!

první díl byl celkem ucházející však pak to šlo z kopce 2 velmi pod průměrná a třetí díl katastrofa pokud stojíte o film tohoto tématu puste si první díl zbytek na h****.určitě nedoporučuji ODPAD !

Sociální síť (2010)

Hned na začátku mě film chytl a až do konce nepustil.díky dobrému vypravování vás film nenudí ale naopak baví.David Fincher, Jesse Eisenberg odvedli velmi dobrou práci ostatní mě moc nenadchli svým výkon však na kvalitě filmu to neubírá.Určitě doporučuji zhlédnout i pro lidi kteří nepoužívají Facebook.Film je to kvalitní a nemá chybu však příště bych místo takového Justin Timberlake dal nikoho jiného určitě doporučuji

Hunger Games (2012)

Film si mě naprosto získal a patří mezi mé nejvíce oblíbené filmy a to hlavně z velké části kvůli herečce Jennifer Lawrence naprosto krásná osoba naprosto dobrá herečka , ale těd k filmu nejlepší filmy se skoro vždy roděj z Knih a tak tomu je i tu příběh je naprosto úžasný,fantasy prvky také.Film je krasný od začátku až do konce ale bohužel konec mě lehce zklamal čekal jsem že hlavní záporák neumře tak lehce menší mínus jinak úžasný film jen doporučuji !

Rychle a zběsile 6 (2013)

Film by jako poslední díly Rychle a zběsile akční,krimi,thriller jsem tam nějaká ta komická scénka ale to není nic špatného film je pěkný rád se na něj podívám víckrát.Ale opravdu by mě zajímalo jakého s prominutím debila napadlo dát tam tu honičku s tankem a konec s letadlem nic horšího jsem ještě v celé sérii rychle a zběsile neviděl.jinak dobře odehrané role hercema jako je Vin Diesel, Paul Walker ! proto doporučuji