Ice123

Ice123

Jan Jindříšek

Česko

25 bodů

Můj deníček

 • 28.11.2012 v 09:20

  Bakalářská práce

  Chápu, že tohle asi nikoho zajímat nebude, ale vzdávám tak holt sám sobě ;) Dnes jsem po necelém měsíci dokončil svoji bakalářskou práci. Málem jsem se z toho zcvoknul. Ale po počáteční katastrofě, kdy jsem musel vypracovat kompletně nevej koncept práce a vše zpracovat, jsem konečně dospěl ke zdárnému konci s dvoudenní rezervou :D Zase můžu žííííít!!!!

 • 12.9.2012 v 01:25

  Frankenstein - National Theatre of Great Britain

  Dneska jsem viděl Frankensteina od Dannyho Boyla (přímý přenos z Národního Divadla ve Velké Británii ve Světozoru) a musím se o tento zážitek prostě s vámi podělit. Hra je skvělá, tedy až na zdlouhavý začátek, ale to je více filmů a nemám je zde zapsaný. Hlavní důvodem jsou herecké výkony ústřední dvojice. Boyle z nich dokázal dostat naprosté maximum a předvádějí herectví ve své plné kráse.... Nikde ani náznak zaváhání, či neprofesionality. Tohle je pro mě největší herecká úroveň, kterou jsem kdy viděl. Prostě a jednoduše, všem kteří se zajímají o herectví by měli toto "veledílo" vidět!!!

 • 12.5.2012 v 21:31

  Moje včerejší True Story

  Myslel jsem, že tuto funkci nikdy nevyužiji, ale o můj včerejší den se s vám prostě musím podělit: Ráno vstávám už ve čtyři, abych si zrekapituloval účetnictví před zkouškou od sedmi. Z té mě bezdůvodně vyrazí strašná ****, tak si chci dát alespoň něco dobrýho v KFC. Barbecue Mega Pocket bych přejmenoval na Puke Mega Pocket a aby to sedělo ke zbytku jídla, tak hranolky byly z pola nedodělaný (jedl jsem až v parku, takže jsem je nemohl ani reklamovat). Abych se uklidnil, tak jdu pěšky přes Hrad a po nábřeží, kde se něco bude natáčet. Začtu se do nápisu na filmbusu a přejede mě týpek na kole... A to nebylo ani půl druhý odpoledne (pomalu jsem ztrácel naději, že se dožiji zítřka). Momentálně doufám, že bolest v zápěstí je jen z naražení a nejde o zlomeninu.......