anousek

anousek

<< předchozí 1 2
    • 2.8.2016  10:12
    Jetelín (TV seriál) (2016)

Jedním slovem - PROČ??????????

• 12.5.2016  17:23
    Odebrat z přátel (2014)

Strašná kravina. Myslela jsem si, že to bude rozhodně něco jiného. Sice jsem se na to těšila, jelikož mám horory ráda, ale tohle byla doopravdy chabá napodobenina hororových filmů. Začátek hrozně nudný a potom pár ,,sebevražd" jako v klasickém horou. Promiňte, ale rozhodně se to nestane filmem, kterých chtěla vidět znovu.

• 19.2.2016  22:13

Nepřijde Vám to stejné nebo podobné jako Poslední píseň? Ve, kterém opět hrála tato neherečka. Nafoukaná a rozmazlená holčina musí odjet na venkov. Nejdřív jí to tam štve a vše mrví, ale postupně se zlepšuje a je v tom nejlepší a následně si najde kluka, do kterého se zamiluje. Na chvíli se s ním rozejde, aby se s ním opět dala dohromady? Jako vážně. To se vzal stejný scénář a jenom se prohodila jména??? Hollywood asi musí šetřit

• 19.2.2016  22:03
    Deadpool (2016)

Naprosto mega hustý film. Už dlouho jsem se tolik nezasmála. Některé filmy sice stačí vidět jen par krát, ale tenhle bych klidně viděla každý den.

• 16.11.2014  19:35
    To já ne (TV seriál) (2014)

Ne, ne a ještě jednou ne. Vážně se mi to nelíbí. Zdá se mi, že všechny seriály jedou podle stejných skript. Je tam módně založená dívka, která musí vždy a všude vypadat skvěle. Jedna přechytralá ale příliš sebevědomá dívka. Dále je tam naprostý lenoch a tupouš. K tomu se ještě přidá hygienou posedlý intouš a jedna kravka, která se za vše okolností zachová dobře.Herecké výkony za vrchol trapnosti. Předvídatelné scény a dialogy. Prostě něco pro fanynky Hannahy Montany a jim podobných.

• 16.11.2014  19:21
    Riley ve velkém světě (TV seriál) (2014)

Nemůžu si pomoci ale hodně mi to připomíná Na parket. Opět jsou tu dvě dívky. Jedna milá a vzorná a druhá divoká a praštěná, která si dělá co chce a kašle na pravidla. To by ale až tak hrozný problém, kdyby tam nebyl otravný, ošklivý a příliš sebevědomý kluk a k tomu je to učitelův mazlíček. Prostě nic nového ale spíše stará vykopávka s novýma tvářema. Prostě další podprůměrný disney seriál, kterých je Disney nepočítaně.

• 6.5.2014  18:23

Tohle je hodně dobrý film. Fakt vtipný a prostě skvělý. Klidně se na něj dívám každý den. Můžu jen doporučit.

• 30.4.2014  14:08
    Rádio Rebel (TV film) (2012)

Tady už jasně kvalita upadá. Nic pěkného. Ředitelka byla zřejmě bachař a ta úhlavní zloduška vypadá jako kdyby si přežehlila obličej žehličkou a taky moc rozumu nepobrala. Navíc Debby Ryan vypadá vážně divně a myslím si, že dny kdy mohla hrát takové role už dávno zmizely. Myslím si, že by měla hrát jiné filmy. Do komedie už nepatří, protože sama už je k smíchu. Neuvěřitelně se změnila.

• 30.4.2014  14:01
    16 přání (TV film) (2010)

Tady Debby Ryan vypadá ještě hezky. Tenhle film sice není úplný skvost ale mě se docela líbí. Jenom byli naprosto jasné jak to skončí. hlavní nepřítelkyně se zkamarádí a nejlepší kamarádi se dají dohromady.

• 30.4.2014  13:55
    Sam & Cat (TV seriál) (2013)

ICarly-85 % Victorious-85% ale Sam a Cat-34%. Mě se to prostě nelíbí. Přijdemi jako kdyby už všechny vtipy využili už předtím a nyní jedou na úporný režim. Musím uznat, že za ty díly jsem se skoro vůbec nesmála. Vážně jsem čekala něco více. Cat mi přijde jako kdyby jí ještě o několik set bodů kleslo IQ a ani Sam a její agresivita to nezachrání. Je to prostě jedno velké zklamání. Vážně jsem si myslela, že spojení dvou výrazných postav ze dvou dobrých seriálů bude vtipné ale spíš je to trapné a je to jako kdyby ten seriál šel spíše zpátky a ostatní postavy si o pousávaní děje mohou nechat jenom zdát. Navíc ten nový hjas Cat je k zblití a vůbec se k ní nehodí a to samé Sam.

• 30.4.2014  13:47
    Sofie První (TV seriál) (2013)

něco tak stupidního jsem ještě neviděla. Je to hrozná pitomost a děti by se neměli dívat. Ta prnicezna musí být totálně vyhulená, když mluví se zvířaty, které taky vypadají jako kdyby to byly jenom nějaký halušky.

• 27.4.2014  14:27
    Wander na cestách (TV seriál) (2013)

Musím uznat, že tenhlle seriál patří mezi ty lepší na Disney. Kéž by jich bylo mnohem více. Je to doopravdy sranda a někdy se smíchem válím po podlaze.

• 1.2.2014  18:43
    LOL (2012)

Nejhorší výkon Miley Cyrus. Ona se na vážné role nehodí a ještě vůbec se nehodí na herectví. Až raději zpívá. Naprosto nechápu o čem ten film byl a navíc to neustálé skákaní z jedné dějové linky do druhé to nechápu proč. Po shlédnutí filmu jsem zjistila, že vlastně nevím o čem to bylo. Jenom mi je neuvěřitelně špatně.

• 29.1.2014  19:17
    Wolfblood (TV seriál) (2012)

Docela dobrý seriál. Sice nepatří mezi mé nejmilejší a nevadí mi, když zmeškám jeden díl ale stejně to patří mezi ty lepší seriály na Disney.

• 29.1.2014  19:15
    Mako Mermaids (TV seriál) (2013)

Ne, ne, ne a ještě jednou ne. Už H2O bylo stupidní ale alespoň to mělo nějaký příběh. Jenže, když odešla jedna z hlavních postav a byla nahrazena jinou, tak už to šlo do háje a nyní na to ještě navazují a aby to oživili, tak tam strčí mořského pána. Z toho co jsem viděla se mi chtělo zvracet a prostě jsem se osypala. Jestli mohu doporučit, tak bych to rozhodně nepouštěla malým dětem ale těm co se to líbí, tak se na to klidně dívejte. Já na to nejsem.

• 29.1.2014  19:10
    Liv a Maddie (TV seriál) (2013)

docela dobrý seriál, i když je občas až moc stupidní. Navíc se ta rodina chová jako kdyby se dělili o jeden mozek. Jinak v pohodě. Občas se i zasměji ale není to nic originální. Dvojčata ale každá jiná. Jedna je slavná a je ráda středem pozornosti a druhá je stydlivá a sportovní. Kolikrát tohle téma ještě zpracují než to bude ubohé.

• 20.1.2014  18:53
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Tyhle ty seriály skoro nemají chybu. Myslím si, že ty kdo chtějí točit nějaké vtipné sitcomy by se jimi měli inspirovat a nesnažit dělat něco co stojí jen za prd. Nejlepší byl Cody kam se na něj všichni ostatní hrabou. Hvězdičku strhávám za to, že se nám podprahově snaží vštípit co je dobré a co ne.

• 20.1.2014  18:42
    Orphan (2009)

Musím uznat, že normálně se hororů nebojím a moc ráda se na nějaký ten masakr podívám ale tenhle mě tedy dostal. V noci jsem musela spát s rozsvícenou lampičkou a s hlavou pod peřinou. Navíc jsem měla strach aby ta holčička nepřišla třeba přes balkon (vím kravina ale stejně.) Třásla jsem se dokud jsem neusnula a jakmile jsem něco zaslechla, tak jsem sebou trhla a byla jsem vážně vyděšená. Ještě štěstí, že jsem se dívala doma jinak bych se domů asi neodvážila a hlavně ne v noci.

• 20.1.2014  18:32

OMG! Tak tohle byl ten Amazing Spiderman? Tohle byla nesnesitelná parodie. Spíše než akční film mi to přišlo jako nějaká slaďárna. Nechápu proč si musel sundávat tu masku skoro pokaždé (zřejmě aby fanynky mohly obdivně vzdychat nad jeho krásnou tvářičkou- Fuj!!) a říct své vyvolené, že je Spiderman už v půlce filmu je taky dost na prd. Ještě abych nezapomněla, tak ta holka musela být vážně tak blbá a proč se jmenuje Gwen, když to spíš měla být Mary Jean. Kam se to hrabe na filmy s Tobym Maguirem. To pro mě byl, je a bude ten pravý Spiderman a ne tenhle nagelovaný holčičí idol. Závěr- plitká romance s trochou akce a vtipu. Spíše pro puberťačky, kterým se takové prázdné filmy bez logiky líbí. Hlavně, že tam hraje ten a nebo onen. Jediné co na tom bylo dobré bylo ta scéna jak se tam pere Spiderman a ta ještěrka v té knihovně a zády jim ten pán se sluchátky (za to ta hvězdička) ale prosím už neplýtvejte penězi na další pokračování. Raději je pošlete do nějakých chudých zemích, kde budou k užitku.

• 31.12.2013  16:52
    iCarly (TV seriál) (2007)

Dobrý seriál. Občas sice trochu trapné ale stejně. Nejlepší je ale stejně Spencer (hezčí je když má kratší vlasy)

• 31.12.2013  16:45
    Jessie (TV seriál) (2011)

Debby Ryan si to tímhle zkazila. Ve sladkém životě na moři byla alespoň hezká ale teď vypadá jako obtloustlá karikátura samy sebe. Nedá se na to koukat. Dokonce bych jí ani nepoznala. Peyton List se do téhle role vůbec nehodí. Ostatní jsou docela v pohodě.

• 25.12.2013  21:17
    Sám doma 5: Vánoční loupež (TV film) (2012)

Jen douchám, že tohle je poslední.

• 25.12.2013  21:16
    Sám doma 4 (TV film) (2002)

OMG

• 25.12.2013  21:07

Na popsání tohodle filmu mi stačí jediné slovo- NUDA!!!!!

• 25.12.2013  21:06
    Sám doma 3 (1997)

tohle už není ono. Začíná to být dost ubohý. Myslím si, že měli u dvojky skončit a trojku nikdy netočit. Hlavní hrdina - no coment a ti lupiči? GAME OVER.

• 25.12.2013  21:02

O trochu slabší než jednička a přijde mi to trochu podobné ale stejně se zasměji.

• 25.12.2013  21:01
    Sám doma (1990)

Vynikající film a hodně vtipný. Prostě klasicka.

• 20.12.2013  20:56
    Avengers (2012)

Já na tyhle filmy moc nejsem ale tenhle je naprosto ale naprosto boží.

• 20.12.2013  20:55
    Hannah Montana (TV seriál) (2006)

Jedna hvězdička za hezkého Mitchela Musso, docela vtipného Jasona Earlea a dobrou herečku Emily Osmet, která narozdíl od hlavní hrdinky hrát umí, není to sice dokonalý ale alespoň se na to dá koukat. Miley Cyrus a její papíček se můžou jít zahrabat. Nápad dobrý ale naprosto to kazí stupidní nápady Miley. Jestli to někdo napadobuje, no to potěš koště.

• 20.12.2013  20:38

OMG. Větší hovadinu jsem neviděla. Neustále se opakující klišé. Dívka musí odjet k otci, kterého nesnáší ale nakonec se smíří. Rebelka, která se nakonec změní v hodné děvče a ještě se zamiluje do nejhezšího kluka, kterého nesnáší ale nakonec se z toho stane láska až dokonce života...Jak nečekané. Navíc prkený herecký výkon hlavní hrdinky. Jediný plus jsou ostatní herci. Možná bych dala více hvězdiček, kdyby hlavní hrdinku nehrála neherečka.

<< předchozí 1 2