Hulk (2003)

Tohle je zatím jediný film kterému se opovažuji dát 5 hvězdiček. možná že mnozí se mnou nebudou souhlasit a kočírovat mě alespoň na 4 hvězdy,ovšem toto je jediný Marvelák, kde nejsou zbytečně vyhypované scény a mnoho exkrementů kolem toho,zde se jde přímočaře na věc. Ovšem chápu že v roce 2003 ještě hodně lidí chtělo jen speciální efekty,tudíž dost scén mě sklamalo v tom že byli použité speciální efekty jen pro přechody,když tam být nemuseli,ale i to neovlivnilo hodnocení 5-ti hvězdami. Za mně je tohle jediný Marvel film co stojí za to se na něj kouknout. A nechci se za film koukat jen na exploze stylu Michaela Baye. (alias Avengers)

Malý Herkules (2009) odpad!

Naprostá odpornost Mohameda Khashoggi.Opravdu úchvatně otřesné!Chtěl jsem se přesvědčit jestli toto zfetované "dílo" je opravdu tak strašné. Čekal jsem že by mě mohl ještě rozesmát nějaký rasismus..ale žádný nepřišel. Koukal jsem 10 minut a bylo to ještě horší než má očekávání.Tento film mohl stvořit pouze antisociál napumpovaný LSD s rozdrcenou čelistí. Mučil bych ho tak,že bych ho přibil k plátnu s wallpaperem tohoto filmu, uřízl bych mu cecky,a za neustálého kopání do koulí mu oholil oční bulvy. (moje hodnocení už si můžete domyslet)