TopGuy

TopGuy

Tom Geisler

okres Brno

• 19.1.2016  07:05

Asi dva vtipné momenty...Člověk čeká, že se to jako nějak rozjede a ono nic.

• 31.1.2015  22:38

Nic nového. Dobrá filmarina, ale ani jsem se nebál.

• 24.11.2014  21:48
    Život podle Václava Havla (TV film) (2014)

Film zhlédnut společně se skupinou zahraničních kolegů. Pro ně byl dokument přece jen vhodnější, jelikož se snaží popsat celý život VH od narození do smrti a nevyhne se proto řadě skutečností, které jsou pro Čechy notoricky známé. Přesto ale přináší řadu dosud neviděných záběrů a je natočen poutavou formou. Přestože také nepředkládá kontroverzní témata, nepůsobí tak ploše a adoračně jako jiný dokument o rodině Havlů - Olga. Film nutí k zamyšlení o životních hodnotách a o sobě samém.

• 1.4.2012  22:51

Tak norština je to! Celý film jsem se snažil přijít, co za mix angličtiny/němčiny atd. to proboha je. Originalní animák, který výborně vyplní soborní večer u televize. Vtipná animace, ulítlý gagy.

• 8.5.2011  19:26

Opět se potvrdilo, že člověk nemá číst knihu a poté se dívat na film. Tedy jestli chce z filmu něco mít. Po Larssonově Mileniu se mi to stalo i u Cizinců ve vlaku. Příběh je velice upraven a až na základní zápletku je v podstatě zcela jiný. Možná kvůli tomu se z něho vytratilo to napětí a originalita, kterou je možné najít v knize. Zatím pro mě nejslabší Hitchcock. Závěr filmu ve mě vyvolával spíše smích než napětí.

• 15.1.2011  11:22

Jamon se velmi dobře rozjíždí a má pravý španělský drive. Ke konci již dle mého názoru moc tlačí na pilu a z filmu se stává pornovela, ve které se postavy chovají naprosto neuvěřitelně. P.S. V rámci výuku španělštiny se naučíme pár důležitých slovíček jako cojones a follar:-)

• 17.10.2010  18:53
    Lupič (2010)

Nadějně rozběhnutý film ztrácí pomalu dech až ho ztratí úplně. Chybí hlubší charakteristika jednotlivých postav a to filmu velmi škodí. + * za: Co myslíte? Měla je tam :-)

• 17.10.2010  18:50
    2Bobule (2009)

Po skvělé jedničce přichází veliké zklamání. Jestli se někdo jako já snažíte film půl roku sehnat, přestaňte s tím a běžte se vypít do sklípku s kamarády. Ti rozhodně nebudou tak trapní jako Krampol a spol.

• 11.8.2010  11:49

Nuda, utahané, bez nápadu. Stálo hodně sil to dokoukat. * za snahu.

• 4.8.2010  00:32
    Kick-Ass (2010)

Ještě nikdy mě trailer tak neodrazoval jako ten k tomuto filmu. Nakonec jsem pod nátlakem okolí a přítelkyně Kick Ass shlédnul a musím říct, že dobrý. Film je překvapivě vtipný a nad věcí. Ke konci již na můj vkus moc akce na úkor vtipu, ale i tak velice příjemné překvapení. Takže koho odrazují ukázky, nenechte se zmást. Snímek samotný je lepší než upoutávky na něj.