• Krátkometrážní

Má tlustá Valentýna (2002) (seriál) odpad!

Ubohá, nesnesitelná telenovela, na kterou se nedá ani dívat!

Pianista (2002)

No, dámy a pánové, to je opravdu vrchol ve světové kinematografii ohledně Židů. Tady jsou vidět veškeré hnusárny a to nejhorší, co se kdy mohlo v životě stát. Film doopravdy zachycuje to, co se v té době opravdu dělo. Film je na začátku a ke konci doprovázen elice nádhernou hudbou. Efekty, jak jsem již řákal, jsou na opravdu realistické úrovni. Z lidského hlediska je to humus, ale z filmového je to opravdu skvost. 90%

Skandál v katolické škole (2002)

Na tento fil jsem narazil opravdu náhodou. Už i ten název mě docela zaujal. Příběh je s hodně zajímavým námětem. Nevím, zda je to podle skutečné události, ale proč nemůže? Takové věci se po světě dějí. Myslím si, že by se takové náměty měly více zfilmovávat, ať lidé vědí, co se ve školách děje. Teď přejdu k hodnocení samostatných sektorů: Rozohodně chválím 2 hlavní herce. A taky chladnou Jodie Fosterovou. Atmosréfa byla opravdu ponurá. Film se mi moc líbil a doporučuji ho všem zhlédnout. 80%

Souboj vojevůdců (2002) (seriál)

Opravdu velice podevený dokument. Velice oceňuji záběry z 2. sv. války, ty se moc nevidí, a taky velice kvalitní zpracování dokumentů. Opravdu mě dostal. 85%

Tuxedo (2002)

Tenhle film mě velice příjemně překvapil. Myslel jsem si, že to bude zase americká akční sračka, jenže komediální vložky to napravili.

Znamení (2002)

Velice kladně na mě působilo toto drama a sci-fi. Po pomalu rozvíjejícím se začátku, zajímavém středu se dostavil silně dojemný, mírně hororový a napínavý konec, který byl nejlepší části celého filmu. Hudba se naprosto hodila k filmu a na konci filmu dělala hlavní složku celého dějě, za ni bych se nebál dát 2*. Dojímavost hlavně teda na konci dělala atmosféra. V několika okamžicích jsem měl slzy na krajíčku, jak mě dojal. Kvalitu filmu dělali také herci. Mel Gibson to zahrál na jedničku, vycházelo z něj kouzelné a pozitivní charisma a uměl ho pěkně prodat. I ostatní herci se hodně moc snažili, hlavně teda děti. Znamení ve mě vytvořilo velice kladnou vzpomínku, na kterou budu ještě dlouho myslet. Byla natočena spousta filmů o zkázi Země, ale toto Znamení patří nejlepší a nejkvalitnější, co kdy bylo natočeno.96%Přístupnost:přístupný

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Hodně povedený snímek Hollywoodu o kouzelníkovi Harry Potterovi, kterého zná celý kouzelnický svět. Tento film, bych doporučoval jak dětem, tak i dospělým k podívání. Zajímavosti: Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid) byl úplně první, kdo byl do filmu obsazen. Richard Harris (Albus Brumbál) vzal roli až po tom, co mu jeho jedenáctlietá vnučka vyhrožovala, že už s ním nikdy nepromluví. Během natáčení změnil Daniel Radcliffe (Harry Potter) jazyk na mobilu Robbieho Coltraneho z anglického na turecký. Robbie Coltrane pak musel zavolat otci vlasové stylistky Eithne Fennel, který je Turek, aby v menu našel „vybrat jazyk“ a změnil si to zpět na angličtinu. Zevnějšek stanice King’s Cross je ve skutečnosti budova stanice St.Pancras a byla vybrána proto, že St.Pancras má mnohem hezčí fasádu než King’s Cross.

Jak se Harry stal stromem (2001)

Dost dokonalé drama a celkem i zvláštní film. Dokonalost tohoto filmu ho poznamenávala na vynikajícím zpracování děje a napínavé, tiché atmosféře. Výkony herců, hlavně teda hlavního hrdiny, byly vynikající. Veškeré scény byly točené v krásné přírodě se spoustou zeleně. Tento film mě hodně moc napjal a trochu i rozesmutněl. + tomuto filmu dává i to, že je s titulkami.90%Přístupnost:přístupný

Jmenuji se Sam (2001)

Drama jak "prase". Takhle dramatický příběh jsem snad nikdy neviděl. Kdybych se na tento film díval sám, tak bych se určitě rozbrečel. Jestli se budete dívat na tento film, tak bych Vám nikdy nepřál zažít to, co obsahuje děj toho filmu. Jak si na ten film vzpomenu, tak i teď se mi chce brečet:´/.Přístupnost:od 12 let

Mušketýr (2001) odpad!

Tak tohle je fakt moc. Další stupidní a nepovedené ztvárnění Dumasova románu Tři mušketýři. Sice je to Mušketýr, ale na tom nesejde. Děj byl úpnlně mimo, hudba nestála za nic a efekty, no hrůza. Ale takové blbosti, co byly v tom filmu, nebudu říkat, protože bych spoileroval. No prostě něco hrozného a to nemluvím, kdyby Dumas žil, tak možná by nechal zavést i gilotinu, páč tohle je na gilotinu, tohle je vrchol. Nechápu, jak se tady ten film mohl někde ujat, protože jestli exsistujou znalci Tří Mušketýrů, tak jim to příjde taky jako pořádný hnus. Jednou jsem si ho půjčil v půjčovně a ani jsem se na něho pořádně nedodíval, protože to nešlo. Tohle je sice o něco pravdivější, než z roku 1993, ale je to pořád hnus. Zhnusil mi celý den. Nedoporučuji se na tento film dívat. Je to fakt hnus.5%Přístupnost:přístupný