• Pohádka

Sanitka - Epizoda 11 (1984) (epizoda)

Klasický komunistický paskvil co chtěl ukázat zdravotnictví jako že je super,přitom to byl jeden veljý bordel a ten výjezd všech sanitek v dílu k letadlu to byla totální fraška!

Pohlreichův souboj restaurací (2023) (pořad) odpad!

Sledovanost nula,nezajímavý pořad,který skončí v propadlišti dějin.Tohle nikoho nenadchne a pokud se nevrátí Ano šéfe tak je to konečná!

Krvavý příliv (1995)

Taková naivní a hloupá pohádka pro amíky atd.kdy se ukazuje jak je USA nepřemožitelné a život na ponorce super a nic je nepřekvapí...pravdou je ze je tam spousta trapných situací,kdy se člověk spíš válí smíchy...

Chlapci a chlapi - Trápení (1988) (epizoda) odpad!

Komunisti potřebovali  propagandu jak je vojna úžasná a vzniknul Tento paskvil plný lží a trapných hodných velitelů ,co mají všechny vojáky rádi.Realita ovšem byla úplně jinde a je mě jen líto dnešních mladých co tuto trapnost sledují a myslí si jak to bylo bylo na vojně super!!!!🤮

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Dobry počin,nicméně spousta rekvizit atd.je dost naivní a trapná stejně jako trapný start raket a nej průšvih je asi Dočolomanský,toho komunisti cpali všude a přitom to je podprůměrný herec..

Bezpečná hranice (2004) (seriál) odpad!

Austrálie a strážci hranic jsou nej odpad ve světě..Namyšlená pakáž,co si myslí,že mohou diskriminovat lidi!Nikdy bych do Té pr...ele nejel,předražené letenky hotely,zákazy všeho druhu a co tam je?Ho..no pár klokanů a milion australskych buranů co tam přitáhnuli kdesi z pr..le a  teď dělaji machry!

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Ano šéfe,super pořad.Teď jsem viděl starší díl z Rožnova kde podnikají dva blbci kterým spadlo do klína dědictví v řadě desítwk miliónů...jak takový lidé mají vůbec tu drzost provozovat pivovar,lázně atd.a  přitom neumí totálně nic  vidláci!!

Roztoč to! (2017) (pořad) odpad!

Odpadní trapný pořad se zvráceným odpadem Cibulkou,větší bizár už neexistuje!!!