Zeek

Zeek

Marek Báňa

okres Brno

9 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 20.11.2009
  Duch boje (2008)

  Chocolate je příběh mladé autistické dívky Zen (Jeeja Yanin), která se narodila v prostředí gangů. Díky sledování televize a pozorování tréninků v nedaleké škole thajského boxu se dokonale naučí ovládat bojová umění. Po tom, co Zen objeví seznam dlužníků v deníku své nemocné matky, se rozhodne využít svoje umění k tomu, aby zachránila umírající matku a získala zpět peníze, které její rodině patří.

  • 28.4.2009
  Gepardí kočky 2 (TV film) (2006)

  Americká hudební komedie o čtveřici dívek (Gallerie, Chanel, Ayua a Dorinda), které se rozhodly zúčastnit se hudebního festivalu v Barceloně. Dívčí skupina si myslí, že je čeká jen úspěch a sláva. Věci se však začnou komplikovat hned po příjezdu do Španělska. Potkají talentovanou zpěvačku Marisol a její matku Lolu, která se snaží jen o to, aby se dívčí skupina rozpadla, což se ji do jisté míry daří. A Gallerie už přestává věřit v sen začínajících hvězd, ale jen do té doby, než si Gepardí kočky uvědomí, proč do Španělska příjely.

  • 28.4.2009
  Co nikdy nepochopím... (TV pořad) (1968)

  Půl hodiny trvající, televizní hudební recitál Hany Hegerové z roku 1968, obsahující 5 písní o lidském štěstí (mj. Kázání v kapli Betlémské a Láska prokletá).