Touha, opatrnost (2007)

Na plný počet hvězdiček to není, ale čtyři hvězdičky si tenhle film určitě zaslouží. Název filmu je naprosto výstižný svému děju. Film byl toužebný a velmi opatrný a jak už tu někdo zmínil, nejspíš určen pro asijský trh. Normalnímu divákovi to nejspíš nesedne, nebo film nedocení, možná ani nemůže, což je můj případ. Podle mě se Zkrocená hora Leemu podařila daleko víc, zaujme daleko větší spektrum obecenstva, tam jsem byl přímo unešen. Tady jsem tolik unešen nebyl, ale na konci jsem jsem byl spokojený, že jsem viděl kvalitní dílo. Moje hodnocení: 75%

Transformers (2007)

Megan Fox je nádherná, i když ta její role v Transformers je zbytečná. Ale chápu, že v dnešní době musí být v každým filmu nějaký to alespoň malý lovestory. A ani se nebudu ptát komu krásná Megan vadila. Me samozřejmě taky ne, spíš naopak. Jinak celý film je zvládnut podle mě naprosto bravůrně, především efekty a zvuk v kině dělájí svoje a zvyšují tak atmosféru. Jednoznačně nejlepší blockbuster, který jsem kdy viděl. Moje hodnocení: 85%

Tři životy (2007) (TV film)

Tak nevím, jestli to měla být pohádka pro děti nebo ne. Jestli ano, tak mě být 8 let, tak se strachy pos..., ale dnešní děti jsou na obojí nejspíš zvyklé. Na začátku mě tři zakleté princezny svým vzhledem připomínali spíše lehké dívky než princezny, málokterý chlap by jim asi odolal. Nemluvě o brzy následující hanbaté scéně(nahá Annička). První půlka téhle pohádky měla velice zvláštní dějový spád, který mě moc nesedl, ale druhá půlka pohádky včetně závěru už se blížila klasice a byla podle mě velmi povedená, i když chvílemi velmi drsná. Abych to shrnul, taková průměrná pohádka pro dospělé po 22 hodině, ale tomu se dneska asi říká "Moderní pohádka". Moje hodnocení: 55%

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Vždy když to v tv vidím, tak nevím jestli se smát nebo brečet, ale vždy se směju. Je to sranda seriál :-)

Zeitgeist: The Movie (2007) odpad!

True or fiction? O tomhle ať si udělá obrázek každej sám. Ale tohle někdo dokoukal celý? Ja teda skoro jo, ale říkám skoro, takže bych se nedivil kdyby to někdo po 5-ti minutách vypnul, ale zajímalo mě, co se bude dít dál. Nebudu popisovat jednotlivé části filmu a krátce to shrnu. Jsou to všechno jen domněnky bez důkazů, který mě občas přišli až vtipný, takže pro mě je to fikce. Co člověk to názor a obrázek o tomhle ať si tedy udělá každej sám, ale ja mám svoji hlavu a svůj názor na tyhle věci. Jedná se o vymývání mozků a pokud těmhle věcem někdo věří a nebo jim propadl, tak jste splnili autorův cíl, jelikož o tohle autorům šlo. U mě se jim to nepodařilo. Moje hodnocení: Odpad!!

Alpha Dog (2006)

Ničím vyjímečný průměrný film o drogách. Jediný, co mi hodně vadilo, tak bylo herecké obsazení. Emile Hirsch v hlavní roli jako dealer? Mám ho zafixovaného úplně v jiných rolích, tak mi to dost nesedělo, i když nehrál zas tak špatně. A o hereckých schopnostech Timberlaka ani nemluvě. Nejde mu zpívání a hraní už vůbec ne. Jinak jak říkám, průměr, který nemá čím překvapit. Moje hodnocení: 45%

Čtyři minuty (2006)

Klavír mám moc rád a je to jediný co se dá z těch všech nástrojů poslouchat. Ale film se povedl, sedl mi po všech stránkách a myslím, že i hudba a herecký výkony dvou hlavních představitelek jsou na výborné úrovni. Asi to nejlepší, co letošní Střední Evropa 2007 nabídla. Moje hodnocení: 80%

Deiji (2006)

Pokud jsem někdy nějakej film označil za nejlepší, tak jsem v tý době ještě neviděl Daisy. Daisy je strhujícím příběhem, který jen tak neuvidíte. Tady není co bych vytknul, opravdu nejlepší film za posledních spousty a spousty let. Moje hodnocení: 100%

Deset kánoí (2006)

Je zde vyprávěn příběh, ve kterém je vyprávěn příběh. Dobrý příběh, alespoň tak láká vypravěč. Vše probíhá v klidu a pomalu, takže pochopí každý, což je to hlavní co mě vadilo. Strašně se to táhlo a u uspávajícího hlasu vypravěče se muselo dobře usínat. Alespoň, že těch posledních 30 minut za něco stálo a něco se dělo. Nebo se spíše ten nudný příběh chýlil ke konci a nějak dopadl. Jinak je to jedna velká nuda. Hraný dokument, jak je označován tento film, je sice zajímavá věc, ale tady se to buď nepovedlo nebo nevím. O dokument se podle mě v žádném případě nejedná. Takže pokud se chcete něco nejen o těchto kmenech dozvědět, tak si pusťte klasický dokument(například doporučuji cokoliv od Pavola Barabáše) a ne tento zbytečně roztahaný a utrápený hraný příběh, který není ani komedie, ani drama, ani dobrodružství, jak je v popisu. Moje hodnocení: 35%

Experti (2006)

Není to zas tak špatný. Film je sice o ničem, je to kravina, ale je tam i pár vtipných scén. Furt lepší než panic, rafťáci a takový filmy.