Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál) odpad!

Asi to má mít teoreticky něco do sebe, ale dívat se na to nedá. (4%)

MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál) odpad!

Jedna dlouhá snůška samých keců a ještě dalších otravných keců. Nuda jak sviňa. (3%)

Rogue Hostage (2021) odpad!

Velmi, velmi ubohý, trapný, debilní škvár. Něco mezi hodně špatnou divadelní hrou a splněným úkolem z filmařiny žáka 6. třídy pomocné školy podle scénáře jeho menšího brášky z 2. třídy téže školy. Teď už jen čekám novou řadu zmatlanou podle Expendables s Malkovichem, Willisem a uvidíme, koho ještě přiberou do party. Možná Sandlera nebo Grilla? Režiséra bych neměnil, tenhle je úplně ideální. (1%)

Suprhrdina (2008)

Prakticky každá scénka s Nielsenem byla vynikající. Bohužel jich bylo málo. Na začátku fakt dobré, ale zbytek kolem a pak, to už bylo jen takové nutné blátíčko. (39%)

Pan Nikdo (2009) odpad!

Vzpomínky, iluze, představy, sny a jiné nesmysly, vše rozprsknuté v různých časech a různě se mísící a převalující. Výsledkem je chumel zmateného bordelu, na který jsem vydržel koukat i s přeskakováním jen velmi krátce (2%)

Star Trek (2009)

Animovaná trapárna pro malé děti. Vypnuto rychle. (11%)

Bourneovo ultimátum (2007) odpad!

Opravdu nesnáším neposednou ruční kameru, jak se s ní furt hýbe a potřepává. Proto vypnuto po 10 minutách. Co se týká obsahu, nezaujalo ničím. Jen chaos, protivný střih a spěch. (3%)

Expedice: Džungle (2021)

Infantilní fantasy pohádka od Disney. Nedodíváno. Cílové publikum 4 až 8 let. (11%)

Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)

Typický Nielsen (RIP). Ta tvorba ještě nebyla úplně vyzrálá, hodně to bylo šablonovité a trochu málo ujeté. Dobré, slabší. Asi to nemělo šanci pokračovat dál. (37%)