Black Space (2020) (seriál)

Tohle mohl být výborný celovečerák. Škoda. Ačkoli se po skoro celou dobu úspěšně daří držet nějakou tu atmosféru, tak je to zase moc přetažené, jak už to u seriálů bývá. V zásadě díly 2 až 7 jsou skoro celé jen zdlouhavou a otravnou sociální sondou mezi komunitu vyhraněných zdegenerovaných puberťáků. S žádným se nedá ztotožnit nebo soucítit, protože jsou to všechno dementi a / nebo hajzlové. Mám z toho ošmatlané tlačítko na ovladači, kterým se poskakuje dopředu. Jinak námět zajímavý, zpracování kvalitní, závěr nijaký a linka s protivnou těhotnou manželkou otravná a zbytečná. (38%)

13 (2008) (TV film)

Převalená hovadina. (12%)

Smrtící posedlost (2019) odpad!

Protivný uřvaný film, protivný fotr, protivná matka, protivná děcka, protivný scénář, táhlé, blbé, trapné, o ničem. Asi to měla být komedie, ale i tak by to byla žumpa. (3%)

Restraint (2008)

Komorní HI film o 2 primátech, co začnou okupovat barák magora. Prvních 15 minut je zajímavých. Pak následuje 45 minut úplné nudy a blbých keců. Poslední půlhodinka je také otrava, ale aspoň s troškou akce tu a tam mezi kecy. Celkově film ujde, vyžaduje to ale hodně přetáčení. (33%)

Vicious Fun (2020)

Sice taková volovina, ale bez hluchých míst, nápaditá, lehce brutální, místy zábavná a kreativní. (57%)

Farma smrti (2005)

Ačkoli je film obsahově a dějově velmi jednoduchý a dokonce se v něm objeví několik známých tváří, podařilo se režisérovi začátek zmuchlat do takového chaotického bordelu, že by tomu člověk nevěřil. Po asi půlhodině se to ale srovnalo. Pak je to takové civilně až životopisně natočené, žádné moc explicitní gore, spíš se hraje s pocity vězněných, a s občasným vyprávěním hlavního záporáka. Aspoň nějaká to invence, která to pozvedla mimo standard primitivních amatérských buranských vyvražďovaček. (45%)

Hory zalité krví (2009)

100x ohraný námět, minimální náklady, 1 béčkový herec s komparzem, debilní scénář, klišé za klišé, nulová atmosféra. Co mě zaujalo, bylo, že měli v lese signál na mobil, to běžně nebývá 🙂, a tak mi tam chyběly ty ohrané scénky, kdy zvedají ruce nahoru a chytají signál, případně jdou někam na kopec. Závěrečné kino a tu a tam některé gore a masky nebyly úplně mizerné. Tak si to asi zaslouží nejít do odpadu. (12%)

G. I. Joe: Snake Eyes (2021)

Něco mezi pohádkou, japonským komiksem a Indiana Jones. Dobře se na to dívalo, protože to nijak nezaměstnávalo mozek. Furt se tam někdo sekal, tak když jim to vyhovuje, proč ne. A taky je dobré vědět, že ninjové jezdí v Hyundai. Jedna velká taškařice. (48%)

Špionky (2019)

Takové pomalé, nezáživné. (16%)

Zmizet beze stopy (2021) (seriál) odpad!

Další hypernudné a ubečené rodinné drámíčko ubírající se šnečím tempem a doplněné protivnou hudbou. Sice jsem viděl jen 2 díly, ale vrchovatě stačilo. Prostě Netflus. (1%)