Památkáři (2014) odpad!

Nevydržel jsem se na tuhle kravinu dívat déle než krátce.

Riddick (2013) odpad!

Komorní dobrodružná inscenace natáčená zejména v interiérech vylepšená nějakými ty efekty a virtuálními zvířátky. Slátanina, nedívatelná blbost.

Jako za starejch časů (2012) odpad!

2 staří muži chodí po městě a kecají kraviny. Extrasupernudná nedívatelná sračka. Pokud by mi bylo 105 let, dal bych možná 1 hvězdu.

Lovestruck: The Musical (2013) (TV film) odpad!

Kdyby bylo možné hodnocení "superodpad", použil bych ho. Bohužel zde takové hodnocení není. O filmu je škoda se jakkoli rozepisovat. Pokud máte silný žaludek, podívejte se sami. Nedoporučuji.

Lžeš, zemřeš (2012) odpad!

Takový absurdně slabý, nudný, nenápaditý, hloupý, dlouhý, pomalý, nezáživný, levný, ošizený a pitomý odvar něčeho, čemu by v jiném světě mohli říkat horor. Toto není žádný horor. Toto není nic. Toto je jen nuda a tvůrčí bezmoc.

Kámoši až na dno lahve (2013) odpad!

Vydržel jsem to jen asi 20 minut. Je to tak na úrovni Hospody z produkce TV Nova. Možná ještě horší, jen tlachání o ničem, otřesné.

jOBS (2013) odpad!

Jedinou značkou tohoto filmu je jméno JOBS, jinak film nenabízí vůbec nic. Jméno Jobs bylo, podle mě, jen využito pro tuhle levnou komerční sračku, aby si pár pupkáčů namastilo peněženku z kapes dychtivých diváků lačnících po životním příběhu jejich idolu a neuvěřitelného člověka. Za mě - zneužití jména Jobs ve filmu nudném jako prase.

Pryč od pece (2013) odpad!

Bráchové dělník a nezaměstnaný flákač. Dělník jde do vězení za autonehodu. Flákač se bije za peníze a je zabit. Dělník se vrátí z vězení a zabije toho, kdo zabil flákače. Stupidní námět, který by nevydal ani na večerníček. Celé však zabalené v nekonečných, nudných a nezajímavých záběrech. A to ještě zabalené v supernudných a nic neříkajících nekonečných dialozích. Jedna dlouhá, nekončící a neskutečně rozplizlá nuda. Úplně jsem vybil baterky v ovladači, jak jsem pořád poskakoval po koucích dopředu, abych se konečně dostal znechuceně na konec.