Prcek (2017) (seriál)

Podrobnější komentáře jsem napsal u jednotlivých sérií. První 16%, druhá 13%, třetí 8%. V tomhle rozsahu a formátu je to za mě na hranici odpadu. Celé by to snad mohl být jeden průměrný celovečerák. (12%)

Prcek - Série 2 (2017) (série)

Ve druhé sérii se buřtík snaží být se všemi kamarád. Ale kamarádi brzy zjistí, že jen proto, aby jim sebral všechny hračky, bo je to takový samolibý kokot. A tak se tam vzájemně kočkují nekonečných 12 dílů prošpikovaných nudou a hovadinama, co všichni vymýšlí. Kamarádů je tam mnoho, těžko si je zapamatovat, a tak je v tom docela i bordel. Naštěstí jsou všichni šmejdi, tak je fuk, kdo tam po kom střílíí či koho trefí. (13%)

Prcek - Série 1 (2017) (série)

V první sérii buřtíkovi jeho kamarádi pořád berou hračky. No a on je chce zpátky a taky chce hračky svých kamarádů. A oni mu je nechtějí dát a ani se s ním už nechtějí kamarádit. Převažuje nuda, táhne se to a jen ojediněle zaujme. Díly zkraje a ke konci této série jsou dost zbytečné. Na celou tuto sérii by stačily díly tak tři. (16%)

Vřískot 6 (2023)

Šestá kopie nepřináší v souladu s očekáváním nic. Z dvouhodinové brutálně převalené stopáže se tak hodinu a půl vyžvatlává o blbostech parta nesympatických pitomců. Ve zbytku času se ty postavy klasicky chovají jako idioti a také se účastní nudných, notoricky ohraných popichovaček s nulovou invencí a nulovou zajímavostí. Debilní závěr se pak k úrovni tohoto díla výborně hodil a hezky ho zaobalil do kabátku z nefalšovaných hovínek. (14%)

Špinavý byznys (2016) (seriál)

První série dobrá, bohužel moc rodinné vaty, druhá série už je jen nedívatelná telenovela. (16%)

Špinavý byznys - Série 1 (2016) (série)

Velmi dobrá datektivka, zajímavá, nevšední. Klidně bych ji i já ohodnotil třemi a možná i 4 hvězdami. Ale... Jako jed je zde tak 50% stopáže naplněno otravnou vatou. Jakmile uvidím manželku, milenku, dítě, kamarádku, kočárek, doktora, služku, exku nebo se schyluje k sexu nebo si tam kdokoli začne řešit své jakékoli soukromé věci s kýmkoli jiným, musím okamžitě přetáčet, protože tohle zbytečné blábolení nikam nevede a jen prudí a zdržuje. První série mohla být výborný celovečerák nebo velmi dobrý seriál o 4 dílech. Samozřejme za předpokladu, že by vystříhali jen tu vatu a klidně třeba taky tu hloupou linku s Beavisem a Butt-headem nebo jak se ti dva tupouni ze servisu jmenovali. (28%)

Žáci Midasovi (2020) (seriál)

Drama o majetném chlapovi s jakýmysi neuchopitelnými problémy, urputné babě novinářce a pár dalších lidičkách kolem. Hlavním obsahem seriálu je nic, pak nuda a pak nesrozumitelnost. Ubírá se to tempem dezorientovaného slimáka. Všichni tam pomalu chodí a koukají a mluví a chodí a furt dokola a vleče se to až nesnesitelným způsobem. Za zmínku stojí, že když už je to taková zdlouhavá zpatlárna, tak aspoň chcete vědět, jak to dopadne. No netěšte se. Ani to tvůrci nezvládli. Je to na hranici odpadu. No, mohl to být spíš jeden slabý celovečerák. (13%)

Ruiny (2008)

Západní verze na téma Adéla ještě nevečeřela. Jen by bylo lepší, kdyby byli účastníci celou dobu zticha. Scénář byl strašný, film jako celek byla komorní záležitost o partě pár lidí uvězněných kytičkama a domorodcema kdesi v džungli. (22%)

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Jednotlivé díly jsou různorodé, obvykle mají nějaký nápad, ale kolísající kvalitu. Většina z nich má potenciál jen tak na 10minutový krátký film, ale Netflus to všechno roztahal tak na hodinu, takže jsou to nudné vleklé uspávací sračky. Občas některý díl zaujme více, ale stejně se táhne a převážně nudí a je třeba většinu času popřeskakovat. To jsou ty lepší díly. Zcela ojediněle je nějaký díl slušný. Těmto nejlepším šlo dát za mě 2 hvězdy. Sice i to byly bez výjimky díly zdlouhavé a vleklé, ale jakž takž to drželo pohromadě a většinou udržovalo pozornost. Hodnocení po 6 sériích a celkem: 27%, 15%, 10%, 13%, 13%, 16%. (16%)

Zákon gangu: Mayové (2018) (seriál)

Telenovela o každodenních rutinách motorkářského gangu a lidí kolem, den za dnem a pořád dokola. (15%)