Na hraně zítřka (2014)

Naprostá spokojenost! Očekávání bylo velké a "díky Bohu" naplněné.

Šéfové na zabití (2011)

Výborná komedie, u které jsem se zasmál. Nic víc jsem ani nechtěl. Všichni herci si role užívají. Nejvtipnější jsou podle mě šéfové, hlavně Colin Farrell, jenže má trestuhodně málo prostoru. Ale i trojice chlapíků předvede pár vtipných kousků, třeba scéna s kokainem atd. Výborné obsazení, spousta zámých herců a solidní soundtrack... 75%

Zátah 2 (2014)

Prvnímu dílu jsem dal 5 hvězdiček a 90%, takže tohle je jasných 100%!

Hitman 3: Likvidátor (1991)

Některé Chuckovy hlášky nemají chybu... "Kdo seš? Na tom nesejde. Tak teď chcípneš! Já se smrti nebojím. A ty? Mě chrání Alláh! No, tak to aspoň nebude bolet." ... "Čekals někoho jiného, co? Ne, jen instalatéra." ... :-)

Rande s celebritou (2004)

K tomuto filmu nemá ani moc smysl psát komentář. Ale nekoukatelné to zas není, především díky krásné hlavní představitelce.

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Tak, na začátku komentáře se musím příiznat, že jsem neviděl jedničku. A proč jsem se na to díval? Protože jsem zrovna doma neměl komp, na kterém filmy normálně sleduji, ale pouze TV, kde to zrovna běželo. Musím uznat, že jsem se bavil překvapivě dobře! A i když jsem měl zrovna hodně mizernou náladu, tak tenhle snímek mě mnohokrát rozesmál. Některé scény jsou možná až přehnaně absurdní, ale je to pořád v rámci snesitelnosti. Naopak, výborných momentů je zde mnoho. Kdo neviděl, můžu jen doporučit.

Smrt na dálnici (2004)

Určitě zajímavý film, ale na 4* to u mě není. Viděl jsem jej úplnou náhodou. James Caviezel je sympaťák, i když jako první film s ním jsem viděl Umučení Krista :-) a pak Frekvenci... A hlavní herečka je moc hezká, správně plachá a vystrašená, což byla přesně její role.

Kráčející skála (2004)

Ideální film pro Dwayna "The Rock" Johnsona, ideální ke zhlédnutí, pokud vůbec nechcete přemýšlet a koukat na film přes dvě hodiny. A já jsem takovou náladu měl.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Jeden z největších příběhů světové kinematografie. A co se týče tří původních dílů - viděl jsem je až po třiceti letech a až po chronologicky prvních třech dílech a hodnotím všechny maximem - to je co říct, že 30 let staré filmy mě dokázaly maximálně nadchnout.