Četa v akci (1987) (seriál)

Naprosto bombasticky serial, na ktery se nehrabou vsechny mozny filmy o Vietnamu. Kvalitni valecny serial, ktery ma propracovany pribeh a kvalitni herecke vykony vesmes neznamych hercu. Srovnatelne je pouze Bratrstvo neohrozenych.

Dannyho parťáci (2001)

Skvela oddychova akce ve ktere ucinkuje plejada hvezd,dokonce i v tech nejokrajovejsich roli jsou hvezdy viz scena z hrani karet - Joshua Jackson (Dawsonuv svet) nebo Holly Marie Combs (Carodejky). Dobra popcornova zabava, ktera se netvari byt nicim jinym nez je.

Darebák (2013) (seriál)

Nenadchne, ale ani neurazí....šedivý koukatelný průměr pro deštivé večery, ale i odpoledne :)

Děti planety Duna (2003) (seriál)

Na televizni produkci trikove i pribehove velice kvalitni pocin, ktery oceni nejen fanousci Duny, ale i cesky divak, protoze se zde vyskytuje spousta ceskych hercu v cele Barou Kodetovou a "kurva pica Blade" Marek Vasut!

Dogma (1999)

Dogma je komedie, ktera vas nenecha ani na chvilku vydechnout, hlaska strida hlasku a vsemu davaji korunu Jay a Silent Bob! Ben Affleck mi prestal vadit od doby, kdy jsem videl vsechny filmy Kevina Smithe! Chybi zde hlubsi myslenka narozdil od jinych filmu Smithe, ale o to vic se zde zasmejete! Koho by napadlo, ze muze byt v nebi rasismus?

Donnie Darko (2001)

Donnie Darko je presne tim typem filmu, od ktereho absolutne nevite co ocekavat a kdyz jej shlednete, zustante sedet jako prikovani na zidli a zacnete premyslet, co jste to vlastne videli a budete v nem za kazdou cenu hledat, co ze tim chtel tvurce rict, co je a co neni pravda! Vyborny film s vybornou hudbou!

Drive (2007) (seriál)

Opravdu škoda, že má pouze 6 dílů, Nathan Fillion stejně jako ve Firefly dost dobrej.

Elektra (2005)

Mno kde bych tak asi začal? No řekněme, že na Elektru jsem se docela tešil, samozřejmě jen kvůli Jennifer Garner, která ve svém červeném oblečku vypadá velice dobře! Tímto ale zároveň výklad veškerých pozitiv končí! Filmu chybí naprosto všechno, především příběh je naprosto děsný, jakési dětství, kdy byli zabiti Elektřiny rodiče neznámým přízrakem, je zde neustále ve vzpomínkách zobrazováno a docela vás ruší v "ději"! Její učitel je další postavou,která nemá konec ani začátek a celý příběh se nese v tom smyslu, jakoby jste přepínali tři televizní programy najednou a u všech vám unikaly souvislosti a děj! Filmu nepomáhají ani zabijáci, kteří jsou v jednom okamžiku nepřemožitelní a v druhém se vypaří jako smrdutá pára nad hrncem! Celkově vzato děsná slátanina a i v průměrném Daredevilovi toho Jennifer Garner předvedla více dobrého než v této nepovedenině!

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Takže holky a kluci, kteří jsou stejně jako já odkojeni kromě maminčina prsu na Švajcíkovi a Rambičovi a jeho rotačnímu kulometu, respektive luku co vrhá výbušné šípy. Je to tady.....kdo viděl jedničku, ví, že ho čeká poctivá střílečka, spousta testosteronu, intelektuálům vstup zakázán a mozek stačí mít v krabičce s sebou. Partička z jedničky ve stejném složení, jenom Jet-liho po chvíli vystřídá asijská holka, není totiž možní mít moc Asiatů na jednom místě, neboť byste si je pletli, pač všichni vypadají stejně, kromě Jet Liho a možná Jackieho Chana, kterého bych v dalším díle rozhodně uvítal. Záporáky nám tu hrají Jean Claude "Otočku z výskokem udělám i v devadesáti" Van Damme, kterému záporná role evidentně sluší a pak Scott Adkins, našláplej borec Bojka z Undisputed. Protože by to naši hrdinové v čele se Slyem "jsem vysypanej jako plech na pečení" asi nezvládli přijde na scénu ten, který hrál ruskou ruletu s plně nabitou zbraní a vyhrál. Ten, který napočítal do nekonečna...dvakrát Ten, kterému se smrt bála říct, že zemřel (mimochodem ve filmu vypadá na 40 i když mu je 70), ten jehož účes ze 70. let převzal Oliver Khan a úspěšně v něm za Bayern odchytal nejedno finále Ligy Mistrů... prostě Walker Texas Chainsaw Masacre alias Chuck Fucking Norris :))) Prosíme ovace ve stoje :)) Ve filmu se střílí, mlátí a především hláškuje, utahuje si z jednotlivých představitelů a především Dolph Lungren je vtipnej :) Stallonemu odpustíme fakt, že na jeho formu se použilo tolik zakázaných přípravků, že by z toho v bývalém NDR vousaté koulařky vydržely snad dodnes. Chuck Norris si nebál nechat si ze sebe udělat legraci, na druhé straně v maskérně musel strávit snad víc času než Lady Gaga. Arnold už vypadá poněkud sešle a i on is back :) Jason Statham je v této sestavě mládě, stejně jako Scott Adkins, který by si s ním asi v reálu vytřel pozadí. JVCD prostě umí a je radost koukat na tu jeho piruetu Cindym kterou prostě vymlaskne na počkání. Liam Hemsworth poznal, že Tahle země není pro mladý :)) Bruce vypadá stále dobře a Jet Li, kterému tentokrát moc prostoru dáno nebylo ukazuje, proč byl šampionem Číny a proč by se ho v kuchyni měl bát i Zdeněk Polreich :) Celkově dávám za čtyři, protože tu byly i hluchá místa a doufám, že v dalším díle uvidíme Stevena "muž s cejchou smrti "Seagala a další borce z 80. a 90. letech, kteří nám zaplňovali svými kousky místa na VHSkách.

Extant (2014) (seriál)

Ani Helí Belí mne zatím nepřesvědčila o víc než 60-70 %