Eraser

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 20.5.2020  14:38
    Král (2019)

Moc pěkný film. Je skvělé, že Netflix našel tuhle mezeru "mezi", protože v kinech by to pohořelo a klasické televizní produkce by na to neměly takový budget.

• 18.5.2020  11:44

Zhruba stejné jako předchozí díl, jednohubka, která neurazí ale ani nijak zvlášť nezaujme, čistý průměr. V první chvíli mě překvapilo, jak sešel Danny DeVitto, ale pak jsem si uvědomil, že jsem ho vlastně naposledy viděl před 25 lety v Juniorovi.

• 17.5.2020  17:23

Fanoušek Jiřího Suchého a Semaforu se nic nového nedozví, vše zde obsažené již Jiří Suchý řekl či napsal někde jinde. Pro širší veřejnost je to však bezesporu určitě zajímavý náhled do života jedné legendy.

• 6.5.2020  23:50

Tady asi půjdu hodně proti proudu, ale pro mě je to jedna z top bondovek. V mém osobním žebříčku zabírá 4 místo. Jistě Lazenby není Connery, ale mě do té role prostě sednul a je škoda, že po jednom filmu vypověděl smlouvu a nepokračoval dál. V dalších filmech a s více zkušenostmi by byl určitě lepší.

• 6.5.2020  23:41

Connery byl první a Connery je jednoznačně nejlepší Bond. A Žiješ jenom dvakrát je jeho poslední 100% bondovka. V mém osobním žebříčku zabírá sedmou pozici.

• 6.5.2020  23:34
    Thunderball (1965)

Bond číslo 4 a v mém osobním žebříčku pátá pozice. Je téměř neuvěřitelné, že i když se v té době točily bondovky jak na běžícím páse (každý rok jeden film), tak byla jejich kvalita neuvěřitelně vyrovnaná.

• 6.5.2020  23:24
    Goldfinger (1964)

A vítězem se stává s naprostým přehledem ... Naprostý etalon, kterému se všechny další bondovky snažily s větším či menším úspěchem přiblížit.

• 6.5.2020  23:19

Jedna z nejlepších bondovek, v mém osobním žebříčku hned na druhém místě za Goldfingerem.

• 6.5.2020  23:16
    Zlaté oko (1995)

V rámci koronakrize využívám nechtěně volný čas k tomu, že si dávám bondovskou sérii hezky postupně večer po večeru. Zlaté oko jsem viděl kdysi v kině a ohodnotil ho 4 hvězdičkami. Nyní s odstupem zvyšují hodnocení na maximum a řadím Golden Eye na 3 místo hned za Goldfingera a Srdečné pozdravy z Ruska.

• 6.5.2020  23:09

Jednoznačně nejhorší bondovka z celé série (včetně Nikdy neříkej nikdy).

• 5.9.2019  19:35

Tenhle klenot bolševické kinematografie mě dlouho míjel. A byl jsem překvapený jak dobře je to natočené a zahrané. Za tu komunistickou ideologii jedna hvězdička dolů, ale jinak by to bylo na plný počet.

• 18.8.2019  14:51
    Zabít Gunthera (2017)

Proboha, Arnolde, proč??? Než tohle, tak to raději fakt už netočit nic!

• 21.4.2019  23:10
    Komando (1985)

I po letech naprostá pecka! Tím že si to ze sebe dělalo srandu už v době vzniku to tak nezestárlo jako Rambo II natočený ve stejném roce.

• 21.8.2016  23:47

Člověk si občas musí doplnit "mezery ve vzdělání". Jsem rád že jsem to viděl, i když i v rámci budovatelských filmů je to slabší kousek.

• 3.7.2016  16:20

Kopie, která málem předčila originál aneb Když dva dělají totéž, je to totéž. Nevím jestli někde jinde existuje takhle dokonalá nápodoba, která je dokonce lepší než některé filmy Buda Spencera a Terence Hilla.

• 17.6.2016  23:19

Průměrná akční komedie. Jedna hvězdička navíc za Rocka ...

• 25.5.2016  18:36

Ona ani jednička s Arnoldem nebyla žádný zázrak. A tady je to prostě ještě o level níže. A rozhodně to není pokračování, jak se snaží název vsugerovat, ale spíš takový polo remake ...

• 2.9.2015  23:32
    Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho (divadelní záznam) (2015)

Tak konečně jsem tuhle slavnou hru viděl. Bohužel asi nejsem ta správná cílová skupina. Rozhodně to ale nechci nijak hanět ...

• 29.7.2015  22:09
    DVTV (TV pořad) (2014)

Jsem moc rád, že něco takového existuje a že i kvalitní publicistika má šanci se uživit.

• 13.7.2015  22:07
    Maggie (2015)

Jediný důvod, proč se na ten film podívat je Arnold. Sám o sobě je film hodně pomalý, nezáživný a i když se tu tlačí na emoce, vyznívá emociálně poměrně ploše. Arnold se ale opravdu snaží i když z něj charakterní herec nikdy nebude. P.S. Kdo si povšimnul drobného vtípku "I'll be back", kterou ale tentokrát nepronese Arnold, ale jeden z šerifů, poté co je Arnold napadl, když chtěli odvést jeho dceru do karantény?

• 22.3.2015  00:00
    Dr. No (1962)

Ještě téměř bez humoru, nadsázky a akce (tj. hlavních pilířů pozdějších bondovek), ale s tím prvním a nejlepším Bondem (Connery) a úžasnou bondgirl (Ursula Andress).

• 10.1.2015  14:28

Jeden z nejzprofanovanějších bolševických filmů. Ale jsem rád že jsem to konečně viděl.

• 26.12.2014  11:48
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

Pokud bych to měl brát jako komedii a parodii na pohádky pro dospělého diváka, je to za 4*, pokud bych to měl ale brát jako pohádku pro děti, tak je to čistá nula.

• 2.5.2013  13:40
    Dlouhý, široký a krátkozraký (divadelní záznam) (2006)

Nová Svěrákova hláška z reprízy v únoru 2013. "Zajímavé je, že v původní verzi se závěrečné hostiny na královském hradě neměl zúčastnit děd Vševěd. Logicky, co by taky dělal Vševěd na Hradě ..."

• 29.3.2013  23:10

Poctivá akční jednohubka, která se vykouří z hlavy dřív než vyjdete z kina. The Rock definitivně převzal žezlo po Schwarzeneggerovi a Stalloneovi. Škoda jen, že dnešní doba drsným hrdinům příliš nepřeje.

• 7.2.2013  23:08
    Konečná (2013)

Více než důstojný návrat největšího akčního hrdiny na pole cti a slávy. Extrémně brutální, extrémně vtipné. Škoda jen slabšího scénáře.

• 2.1.2013  22:22
    Na stojáka (TV pořad) (2004)

Do dneška jsem si myslel, že absolutní dno současného humoru je Partička. Hluboce jsem se mýlil ...

• 23.12.2012  16:02
    Čtyři dohody (divadelní záznam) (2013)

DVD jsem zatím neviděl. Ale měl jsem to štěstí vidět Čtyři dohody naživo a je to neskutečný zážitek.

• 8.11.2012  00:13
    Signál (2012)

Dlouho jsem váhal mezi odpadem a jednou hvĕzdičky. Nakonec mi díky pár ucházejícím scénám přišel odpad jako příliš krutý. I tak ale považuji shlédnutí tohoto filmu za zbytečně promarnĕné dvĕ hodiny.

• 26.10.2012  23:50
    Skyfall (2012)

Ok, není to takový průšvih jako Quantum Of Solace (který osobně považuji za nejhorší bondovku všech dob a to včetně Nikdy neříkej nikdy), ale já od Jamese Bonda očekávám nĕco naprosto jiného. Netvrdím, že jsem se v kinĕ nudil, ale pevnĕ doufám (jak ostatnĕ naznačuje úplný závĕr), že experimenty skončili a příštĕ se už Bond vrátí do starých kolejí

<< předchozí 1 2 3 4