Karhanova parta (1950)

Člověk si občas musí doplnit "mezery ve vzdělání". Jsem rád že jsem to viděl, i když i v rámci budovatelských filmů je to slabší kousek.

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Pokud bych to měl brát jako komedii a parodii na pohádky pro dospělého diváka, je to za 4*, pokud bych to měl ale brát jako pohádku pro děti, tak je to čistá nula.

Komando (1985)

I po letech naprostá pecka! Tím že si to ze sebe dělalo srandu už v době vzniku to tak nezestárlo jako Rambo II natočený ve stejném roce.

Konec světa (1999)

Tenhle film není zase tak špatnej jak se povídá. Kdyby nebylo naprosto otřesnýho závěru, tak bych mu klidně jednu hvězdičku přidal.

Konečná (2013)

Více než důstojný návrat největšího akčního hrdiny na pole cti a slávy. Extrémně brutální, extrémně vtipné. Škoda jen slabšího scénáře.

Král (2019)

Moc pěkný film. Je skvělé, že Netflix našel tuhle mezeru "mezi", protože v kinech by to pohořelo a klasické televizní produkce by na to neměly takový budget.

Král Šumavy (1959)

Tenhle klenot bolševické kinematografie mě dlouho míjel. A byl jsem překvapený jak dobře je to natočené a zahrané. Za tu komunistickou ideologii jedna hvězdička dolů, ale jinak by to bylo na plný počet.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Tak jsem si pustil obě verze (a zjistil jsem, že si z té původní kino verze za ty 3 a půl roku nepamatuju nic). Objektivně je verze Zacka Snydera lepší než ta původní, ale i tak je to pořád podprůměrný film. Takže za 2*. A u kino verze snižuji původní hodnocení ze dvou hvězdiček na jednu.

Likvidátor (1996)

Na celém filmu je vidět, že Arnold se při natáčení trošičku nudil (asi pořád ještě chtěl se z akční hvězdy změnit v komika). Pravdou, ale je, že Likvidátor byl poslední jeho velký hit.