Deník Dity P. (2013) (pořad)

Ta pani kdyz mluvi tak me to zni jako kdyz nekdo zeleznyma nehtama jezdi po tabuli. Ale je videt ze ji vareni bavi a ze vari rada, coz je to co se pocita. Jelikoz je Klenot tzv. "Hobby Koch" s prevelikou laskou k ceske kuchyni a michani stylu tak musim rict ze jidla Dity P. se u nas velmi ujaly. Hodnotit se mi moc nechce, neb jak rikam, jidla vyborna, ale pani prevelice nesympaticka. Jeji styl humoru neni mym stylem humoru. A to opravdu ani omylem. Ondricek neondricek.

Náctileté maminky (2009) (pořad)

TEEN MOM 2: Reality show jak stehno. MTV plati white trash za to, ze se nechavaji zbouchnout, pak jim plati potraty, za prachy je nuti k vetsimu drama (rozchody, svatby, rozvody) a pro vyssi sledovanost je ponoukaji k drogam. Zneuzivat a manipulovat nactilete krupany s IQ bublajiciho bahna, no to je velke umeni a zasluzna cinnnost! Preventing pregnancies? No to teda nevim, kdyz podobne postizeny krupan s IQ bublajiciho bahna vidi, ze dalsi takovi dostavaji od MTV tezke prachy za to ze fetuji, mnozi se jak krysy, chlastaji, navzajem se mlati (i pred detma), tak je to urcite od brzkeho tehotenstvi odradi, ne? Jedina jakz takz normalni a s sanci na decentni budoucnost je Chelsea (ta jeji Aubree je proklate roztomila), je sice trochu trapna a afektovana, ale jinak ma myslim do budoucna sanci. Kailyn je prihloupla dominantni matrona a hysterka jak prase, to jsem zvedava jak dlouho si Javi necha kalet na hlavu. Leah je vyklechtana krava, ktera za "vrz" s byvalym vymeni i zdravi sve dcery. Jenelle je vtip roku. Tu by meli naveky zavrit do saskecu a vyhodit klic. Ta je tak tupa ze jestli jeji rodice nebyli sourozenci, tak jinak si to nedovedu vysvetlit. Z toho prvniho syna (Jace) bude jisto jiste nejaky naruseny masovy vrah a ten druhy (jen debilni fetak pojmenuje sve dite Kaiser Roll) ma k tomu take slusne nakroceno. Diky MTV! Blechs. Ale co, jen si sami koukejte na "Sedmou pecet" nebo "Stalkera" kdyz jste tri tydny nemocni a nesmite poradne nic delat jen lezet. Dodatek: Overall pytlovina na entou, ale me to ted za ty dva tydny tak strasne zdegenerovalo ze hned jak prestanu marodit tak si pojedu do centra koupit UGG boots...

Danielův svět (2014)

Me je to uplne jasne, ty deti si preji mit vsechny ty pedofily jako nejlepsi kamarady a ve svem okoli. Vzdyt ten Misa ho prece "obejmul" a vyjadril ze je ted pedofil jeho "nejlepsi kamarad". U tehle komunity me nesere to, ze to jsou pedaci. Pokud mi to porad necpou do ksichtu a neobtezuji zadne deti a drzi se od nich dal, tak je to proste uchylka ktera se v obyvatelstvu proste vyskytuje. Nechci je lyncovat nebo zabijet. Ale konkretne tahle ceska komunita kolem Daniela je k zbliti. No jo, vzdyt ony ty deti (ruzne Klarky a Misove) vlastne CHTEJI byt s nimi, takze se jim budeme vtirat o zlomkrk a vyhledavat rizikove situace (to ze o techhle detech nemaji zadne sexualni fantazie jsou dobre Pohadky ovci babicky). To rovnou mohl byt dokument o alkoholicich kteri zavislost kroi tim ze neustale cumi kolem hospody a kdyz se naskytne prilezitost tak obliznou flasku od piva ci snapsu. Nevim jak mam tuhle agitku na tema "Pedofil je ale DOOPRAVDY jen hodny strycek, tak si ho utikej obejmout a dat mu pusinku" hodnotit. Brrrr.

Here Comes Honey Boo Boo (2012) (pořad)

Ja jak ted uzivam 3x denne ten Neurexan tak jsem takova "mellow" a priznaky zive mrtve u me zacaly uz predevcirem, kdy jsem za odpoledne dala celou prvni radu "90 Day Fiance". Logicky mohla nasledovat jen Honey Boo Boo. Je to opravdu freak show. Rodina (za kterou by se co do vizaze nestydeli ani mutanti z The Hills Have Eyes nebo Wrong Turn) nesympatickych imbecilu se predvadi v tom kdo si vic krkne, prdne, plivne, slintne.. Takhle ja si predstavuju produkty incestu. No, jinak proste nefalsovana americka "zabava". Jako "nastavovani zrcadla" to asi nejakou vypovedni hodnotu ma, ale stejne mi to prijde zvrhle. Tuhle jsem nekde v novinach cetla, ze ta silena mastodontni matka pry veskere prachy co za to dostavaji dava pry dceram na nejaky fond aby pak mohly studovat na univerzite. Coz je sice chvalyhodne (pokud to teda je fakt pravda), ale silne pochybuju ze by to nektera z tech prasnic dala dal nez skrzeva high school. (Pozn. sledovano prvnich pet epizod z treti rady).

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Jednou tak sedime s Klenotem vecer u televize a znudene prepiname programy. Najednou mu rikam "Tady to nech, davaji dokument o mentalne postizenych, to by mohlo byt zajimave, jinde stejne nic neni!". Fakt nekecam prvnich par minut jsem si myslela ze se divam na nejakou reportaz ze zivota mentalne postizenych. Az po par minutach pri "jinglu" mi doslo ze sledujeme "Bauer sucht Frau" (nemecka obdoba Farmar hleda zenu). Koukam ze ceska seria se od nemecke asi moc nelisi :D