How It Ends (2018)

Jé, a já podle hodnocení čekala, že to nebude zas tak strašný. Srajda.

Láska je slepá (2020) (pořad)

Trošku zvrácenost. Každopádně jsem to sjela v pár dnech, protože se nešlo odpoutat. :)) Jak už bylo řečeno, casting je vytvořenej z úspěšných, krásných Američanů, protože jinak by to nešlo. Většina z nich mi sice přišla kokotská, ale to není žádné překvapení. U těhle pořadů si říkám, že pokud to někomu z účastníků pomůže k prozření nebo k nějakýmu osobnímu růstu, tak je to super. I když Jessica při reunionu nepůsobila, že by byla schopná nějaké větší sebereflexe. Párům, které se při soutěži opravdu vzali fandím, protože mi přišly nejsympatičtější a nejnormálnější. Poznámka: Potřebovala bych, aby mi Netflix už nenabízel takovéhle pořady. Tím, že je sleduju, si neuvěřitelně kazím reputaci. :))

Kdo přežije - Island of the Idols (2019) (série)

Spoilery: Hm, zapomněla jsem napsat komentář. Hodně mě bavily komentáře Roba a Sandry na kmenovkách. Jinak ale Island of the Idols zněl jako zajímavý nápad, ale radši bych se vrátila k "běžnějšímu" formátu. Jó, už si vzpomínám, tohle byla ta série, kde se mi dělalo fyzicky špatně. Hnusná aféra okolo Dana, do toho Missy a Elizabeth. Určitě jsem team Janet. Ale přeju všem hodně štěstí, ať se z toho oklepou a svět je nevnímá jen jako padouchy. Nekoukalo se na to příjemně. Hodně mi vadila Karishma. Idol nullifier je instantní peklo. Oblíbenci: nejdřív Missy, a to je asi všechno.

Zaklínač (2019) (seriál)

Těžko se mi to hodnotí. Vadí mi snaha zavděčit se všem barvám pleti a LGBTQ komunitě, ale to je spíš moje obecné brečení k filmové tvorbě, která vzniká v dnešní době. Henry Cavill mi přijde dobrej, na Yennefer jsem si zvykla, i když mi přijde moc mladá, Ciri zatím nevím. Triss bez komentáře. Fringilla bez komentáře, s postavou Cahira úplně nesouhlasím, ale uvidíme. Chápu, že seriál nemůže být přesně podle knih, rozumím nutnosti zkratek a slučování postav, ale čtyři hvězdy se mi dát prostě nechce. Na druhou sérii jsem zvědavá.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Spoilery: Strhující závěr trilogie? Not really. Mělo to dobré momenty, ale bohužel i ty špatné. Adam s Daisy měli odejít do západu slunce a mohl to být parádní prequel k Marriage Story. Ode dneška mi říkejte Bára Skywalker prosím, díky, čáu. Moje "recenze" by se taky dala vyjádřit rychlým rozhovorem ke konci flmu: "Hele brácha, padá křižník, něco si přej." "Přeju si, aby tenhle film už skončil." Si to nějak přeberte.

Manželská historie (2019)

Čtyři s odřenejma... mám pocit, že už jsem viděla lepší vztahovky. Laura Dern byla opět skvělá. Závěr s "dopisem" mi přišel trochu cheap.

Pod vodou (2020)

Nebylo to špatný. Po Kočkách totiž už nic nemůže být špatný. Chvilku jsem přemýšlela, jestli film nepatří ke Cloverfieldské rodině. Určitě lepší než Life.