Black and Blue (2019)

I like it. Taká pohodová akcia, aj emócia, aj napätie. Nenudil som sa.

Orel Eddie (2016)

Proste to bolo vynikajúce. Hudba, herci, atmosféra. Tiskli sa mi slzy to očí. To mám rád - keď mi film navodí emócie.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Bolo to super. Páčili sa mi sekvencie bez zbytočných slov, ako napríklad naháčka medzi 3 stranami na autách. Štýlový, trocha príliš sebavedomý Reacher. Ale keby nebol tak sebavedomý tak to stratí ten efekt. Postavu Jacka super dokreslili dali mu taký šmrc na konci filmu.

Špión (2015)

Jedna hviezdička za to, že som sa párkrát zasmial. Celý film je primitívny, kopec primitívneho humoru, mnoho nadávok.

Fantastická čtyřka (2015)

Takže na začiatok musím oceniť herecké obsadenie - bavilo ma a spolu im to všetkým klapalo. Je to príbeh o počiatku týmu. Strašne premárnený a zle pojatý Doom to pokazil. Veľmi by som sa tešil na pokračovanie - ale mám pocit, že to má druhá časť nahnuté. 4 nedám ale solídne 3 hviezdy áno.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Prvý diel je klasika a bol to môj naj diel tejto série. Toto je určite najlepší diel, akcia perfektná, vynikajúce výkony hercov. Proste paráda.

Testament mládí (2014)

Na môj vkus rozvláčny dej - strašne sa mi to podobalo na Annu zo zeleného domu - ten posledný film.

V hlavě (2015)

Gratulujem, podarilo sa spraviť veľmi zaujímavý animák. Postavičky sa mi páčili, malo to dosť zaujímavých nápadov. Keby som tento film pozeral s deťmi tak by som im ale musel vysvetliť, že to je len film a my sami máme možnosť ovládať svoje emócie ako sú napríklad hnev. Emócie nás nekontrolovane neovládajú ako by sme boli roboti. Ale neviem či sa nad tým vôbec nejaký rodič bude zamýšľať aj keď by mal. SPOILER: Škoda Bing Bonga. Páčilo sa mi, že využili Sadness a tým nepodporili utláčanie :)

Nadějný rok (2011)

Film pre celú rodinu. Bavil som sa. Komédia tu hapruje, nie sú tu veľké vtipné scény ale je to má to emóciu a všetci traja hlavný protagonisti i ku sebe pasovali.