American Horror Stories - Season 1 (2021) (série)

1. série "stories" aneb jak zarytým fanouškům původního seriálu zprznit a znechutit Murder House. Ostatní příběhy katastrofa a ztráta času.

American Horror Stories (2021) (seriál)

Kdyby se více péče opět věnovalo původnímu AHS, byli bychom asi všichni šťastnější. K tomuto "stories" konceptu jsem byl od už počátku skeptický. Nejsilnější doména seriálů Ryana Murphyho a Brada Falchuka je vykreslení a dynamika postav v jejich dílech, které jsou mnohdy komplexní a vyžadují delší čas než je divák pochopí a bude s nimi soucítit. A to se ve 45 prostě nestane. Když k tomu přičtete neustálou snahu (především v 1. sérii) se neustále vměšovat a šťourat do již ukončených příběhů AHS, vznikne Vám otravná břečka, která ani nedává smysl a akorát ku*ví již uzavřené či ukončené linie původních příběhů seriálu American Horror Story. 2. série "stories" se už více zaměřila na originální příběhy, ale té zase sráží nohy nedomyšlenost děje či neschopnost ukončit daný příběh aniž by to působilo lacině a vágně. Z obou sérií mi tak přišly dobré (píšu dobré, nikoliv výborné) asi tak 4 příběhy z 15, což je teda pěkná slabota. Seriál Vám nedoporučuju a raději si pusťe originální American Horror Story či úchvatné a opomíjené American Crime Story.

American Horror Stories - Season 2 (2022) (série)

Za zmínku stojí jen první dva příběhy + Nekro, které se alespoň snaží působit kvalitně, jsou v nich přesvědčivé herecké výkony, nezklamou a především se v těch prvních dvou objeví  známé tváře z AHS jako Denis O'Hare či Gabourey Sidibe. Zbytku se vyhněte jako čert kříži, je to ztráta času. Ani 2. série se nepoučila z chyb té první a stále tu jsou tupé postavy, stupidní zápletky s ještě horším vyvrcholením. U většiny zúčastněných jsem si říkal jestli to jsou opravdu herci (obzvláště Bella Thorne ve 3. epizodě musela být castingový omyl). Suma sumárum doporučuji jen první 2 epizody které svítí červeně (a pro nebojácné jedince i díl "Nekro"), a na ostatní se vy*erte a sjeďte si raději znovu AHS.

American Horror Stories - Jezero (2022) (epizoda)

To nejlepší na posledním díle této série je uvědomění si toho, že je poslední. Na začátku opět parádní práce s kamerou, i lokace byla příjemná. Druhá polovina byla nudná šeď s (opět) nudným a příšerným zakončením.

American Horror Stories - Nekro (2022) (epizoda)

Atmosféra, která lehce připomíná Netflixovskou pitvu od Guillerma Del Tora. Na to, co jsme měli možnost vidět je tento díl oproti ostatním nadprůměr. Jednooký mezi slepými. Sympatická herečka, která se aspoň snaží a celkem zajímavý příběh, který je sice přistřižený za vlasy a má několik wtf scén (třeba když spolu prcali v márnici, tak by slečna asi poznala že týpkovi stojí a že je živej), ale i přesto se jednalo o docela fajn díl. Ale víc ne 3* tomu fakt nedám.

The Inbetweeners - Bunk Off (2008) (epizoda)

Může něco dopadnout hůře než pokus jak se dostat Carly do kalhotek když hlídá malého kluka? A ten začátek v parku...nemám slov.

American Horror Stories - Dojičky (2022) (epizoda) odpad!

a o ději snad ani nemusím psát.Palec nahoru, že se autorům podařilo dostat do takové sračky jako je A. H. Stories Julii Schlaepfer, která ve stejný rok zazářila v seriálu 1923. Cody Fern byl zde stejně tragický jako v 2. polovině 10. série AHS a o ději snad ani nemusím psát. Katastrofa jako vždy.

American Horror Stories - Jízda (2022) (epizoda) odpad!

Nejstrašidelnější na této epizodě jsou herecké výkony všech zúčastněných. Ufff, ty mě budou strašit ještě další měsíc. Děj epizody ze začátku trochu sympatický, avšak opět stupidní vyvrcholení dodalo této epizodě odpadový nádech.

American Horror Stories - Aura (2022) (epizoda)

Chtěl jsem v průběhu epizody věřit, že tohle bude nejlepší "stories", ale opět jsme se dočkali naprosto otřesného wtf konce, který degradoval celý jinak sympatický příběh dolů. I tak se ale jedná o to nejlepší, co tam tento koncept nabídl.