T2 Trainspotting (2017)

Spousta lidí očekávalo to stejné jako v prvním filmu i tady. Jenže o tom druhý trainspotting není. Je o vyrovnání se s následky života na drogách a přijmutí následků za toto rozhodnutí. Není to nic příjemného pro oči, ale i takový život prostě je. Vyber si. 10/10.

Trainspotting (1996)

Jeden z nejlepších filmů všech dob s obrovským přesahem i do dnešní společnosti? - ANO. 10/10.

The Inbetweeners - Season 1 (2008) (série)

Některé epizody byly lepší, některé o krapet slabší, avšak svou kvalitu si seriál drží. Neuvěřitelně trapné a směšné příběhy o 4 tragédech jsou dokonalou komedií pro jakoukoliv situaci.

The Inbetweeners - Xmas Party (2008) (epizoda)

Uzavírací epizoda 1. série nepřinesla moc originality či kvalitního humoru, na jaký jsme byli zvyklí po zbytek série.

The Inbetweeners - Girlfriend (2008) (epizoda)

Will zjišťuje, že ztráta panictví vypadá jinak než v jeho představách. Tuleními pohyby v posteli žádnou holku nenadchne.

The Mandalorian - Kapitola 21: Pirát (2023) (epizoda)

Podařená a záživná epizoda plná akce i velkého a znepokojujícího odhalení na konci dílu. Fanoušci akce se konečně dočkali.

American Horror Stories - Season 1 (2021) (série)

1. série "stories" aneb jak zarytým fanouškům původního seriálu zprznit a znechutit Murder House. Ostatní příběhy katastrofa a ztráta času.