T2 Trainspotting (2017)

T2 Trainspotting je napůl cesty mezi průměrným a nadprůměrným filmem. Řemeslo jako takové na vině není. Spíš je to záležitost toho, že banda kolem Rentona nemá moc co vyprávět.. Danny Boyle nám však tuhle nostalgickou vlnu podává v balení sobě vlastním: Parádní záběry, dokonalá souhra zvuku a obrazu, vizuální hrátky a vůbec technická vypiplanost. To vše tak žene pokračování kultovky z devadesátek kvalitativně výš, než by si úplně zasloužila. Herecky mě hodně překvapili hlavně Johny Lee Miller a Ewen Bremer (který dostal prostor bohužel až v druhé části filmu), kteří nejsou poslední dobou moc vidět. Jinak se k návštěvě kina a filmu jako takovému vyjádří dost přesně Sick Boy zhruba v polovině: "Nostalgia, that's why You're here" 7/10

Taboo - Episode 7 (2017) (epizoda)

Tak to vypadá, že poslední tři epizody nakonec z lehkého nadprůměru udělají výborný seriál.. Ale nepředbíhejme, příští týden máme finále..

Taboo - Episode 6 (2017) (epizoda)

Zatím nejlepší epizoda. Tohle byl masakr.

MovieZone Live! (2010) (pořad)

Jsou to pecky. S klukama se vezu rozhodně na jedné vlně a i když nemusím vždy souhlasit s hodnocením filmů. které nám nabídnou, je další nový díl u mě vždycky vítán. Takže hateři, běžte se bodnout a zkuste taky nějakou konstruktivní kritiku, než že jeden je nečesanej, jeden tlustej a jeden má přehazovačku.. Borci dělají ve svém volném čase to, co je baví.. mluví o filmech, zajímají se o ně a dělí se o své názory a zjištění je paráda a za mě rozhodně i v podání, ve kterém nám to s pravidelnou nepravidelností dodávají. Dávám oba palce nahoru a zdar!

Řada nešťastných příhod - Zlý začátek: 2. část (2017) (epizoda)

První dvojdíl mě velmi mile překvapil. Film je pro mě ok, nijak k srdci mi nepřirostl, ale Carrey by v roli Olafa výborný. A Neil Patrick Harris byla rovněž skvělá volba. Divadelní stylizace nahrává k jeho filmovému přehrávání a mě to celé zkrátka hodně sedlo.

Řada nešťastných příhod - Temné terárium: 1. část (2017) (epizoda)

Je vidět, že když Olaf nedostanu tolik prostoru na svoje blbiny seriál malinko pokulhává, ale tady byl naštěstí Aasif Mandvi, který si přehrávání, které k tomuhle seriálu evidentně patří také užívá.. Jinak chápu rozpačité přijetí.. tohle rozhodně nebude pro každého, ale mě to zkrátka baví..

Gangy z Birminghamu - Epizoda 2 (2014) (epizoda)

Tom Hardy perfektní a asi se nikdy nepřejím slow-mo procházek ulicemi Birminghamu.. Jinak ale zase malinko slabší díl, na druhou stranu nepochybuji, že se velké věci teprve budou dít.

Gangy z Birminghamu - Epizoda 1 (2013) (epizoda)

8/10 za Pilot, ale velký příslib věcí nadcházejících! Cillian Murphy i Sam Neill jsou každopádně skvělí!

La La Land (2016)

Kdo nemiloval Emmu Stone před tímhle filmem, tak teď už musí. Nádherné zpracování, minimum střihu, výborní herci a krásná hudba. Nevím co bych si měl víc přát.

Inferno (2016)

Není to zas taková tragédie, jak se tu většina vyjadřuje.. Ale oproti knize je tu škoda jednoho základního twistu, který měl přijít na konci a který by vyznění celého filmu dost možná pozměnil ( a jeho výsledné hodnocení v očích masy), ale Koepp na tohle očividně neměl koule, takže zůstalo jen u jednoho základního twistu (i ten jsem v knize, která jede napočtvrté na tom stejném, uvítal) a alespoň známé ksichty baví.. Jen ten Hanks nám už zestárnul a Lagdon, obávám se, už není role pro něj. 50%