Nepřemožitelný shaolin (1978)

Výborná kung-fu pecka. Výběr herců se zcela povedl a každý zahrál svou roli výborně. rozhovory mezi herci mají smysl, hlavu a patu a souboje jsou velmi výborně a je jich tam docela dost. Mezi negativní stránky bych přidal Chianga jak na konci bojuje s kusem tyče v břiše, jinak povedený film.

Šílený opičák kung-fu (1979)

Kung-fu mazec, který nikdy neomrzí. Prostě klasika a povinnost, pro každého diváka tohoto žánru. Asi nejlepší choreografie klanu Lau zdobí tento film. Výborný akrobat Hou Hsiao mne velice překvapil svým projevem a svou pohybovou nadaností. Ke konci kdy si zafajtil s Lo Liehem, jsem se prostě jenom díval a užíval- výborné vyvrcholení filmů, kdy nebyli potlačeny žádné emoce a ,,vše vyšlo ven''. Tréning ,,opičáka'' nebyl vůbec nudný a naopak dokázal pobavit a vše podtrhovala celkem libozvučná hudba, dodávajíc šťávu.

Ba guo lian jun (1976)

Jde o zfilmování Boxerského povstání v Číně mezi roky 1898-1901. Určitě bych doporučil těm co by se o historii zajímali. Každopádně film je povedený a herecké obsazení je na vysoké úrovni- Philip Kwok, Richard Harrison, Chia Hui Liu, Sheng Fu, Wang Lung Wei patřili mezi výborné herce té doby. Na mne je tam málo soubojů, ale když už tam nějaký je stojí za to.Konec mě tak trochu zarazil a tzv. ''rozsekal''. Prostě ten pocit, kdy se na film díváte s otevřenou hubou (zvláště ke konci) a nemáte co říct, prostě jenom koukat a vstřebávat emoce. Z celého filmu jde cítit odér nacionalismu a národní hrdosti, kterou mají Číňané i v dnešní době na rozdávání... .Film si zaslouží určitě 4*..