Thor: Temný svět (2013)

čekal jsem sice víc ale i tak spokojenost jen ten konec trošku podivný ale otevřeno pro další díl a já se těším :) 88%

Riddick (2013)

Tak nějak o ničem plus efekty a že mám Riddicka rád jinak to není až tak moc zábavné prostě průměr.

Mizerové II (2003)

tohle je prostě pecka když čtu tady ty komenty tak ok každý má jiný názor ale akce,hlášky prostě mě to bavilo a baví pokaždé když se na to koukám ! doporučuji! PS : žráááááááádlo tohle je bašta prdel nadevše jedem kotě :P :D 95%

Pot a krev (2013)

mohlo to být lepší Wahlberg a ten jeho občasný xicht "nic nechápu" byl minimálně k smíchu ... 6/10

Rivalové (2013)

nevěřil jsem podle hodnocení jak tento "dokumentární" film může mít tolik ,ale můžu jen doporučit milé překvapení fakt výborné! Místy i vtipné bavilo mě to velice povedené. 9/10

V zajetí démonů (2013)

další film z jednoho šuplíku ale tentokrát se velice povedl bavilo mě to a to musím zaklepat pač u některých hororů se neskutečně nudím (SAW,....) jediné co tomu vytknout je kostým té "zlé" paní přišel mi trošku z jiný doby ale 9/10

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

koukal jsem to na dvakrát 1. jsem došel cca do 50 minuty a usnul jsem ,zdálo se mi že to začne být zajímavé ale jen zůstalo u snu. Dalo se z toho vytěžit o dost víc až zbytečně moc romantiky , ale mám rád tenhle žánr a jsem velice zvědavý na pokračování. Přál bych si o dost více akce než jen "problém je v tom že ho miluješ" uvidíme jak to dopadne ...